Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Profesyonel bulaşık yıkama teknolojisi, temizleme ve dezenfeksiyon teknolojisi

  MEIKO profesyonel yıkama, temizleme ve dezenfeksiyon gerektiren her şey için çözümler geliştirip süreçleri destekler. 30 ülkedeki 2.000'i aşkın çalışanımız, MEIKO'nun sektörde söz sahibi, küresel bir teknoloji ve servis firması olmasını sağlamıştır. Profesyonel bulaşık yıkama teknolojisi, temizleme ve dezenfeksiyon makineleri ve gıda atık sistemleri, MEIKO'nun sunduğu temiz ve akıllı çözümlerdir.

  MEIKO çözümleri hakkında daha fazla bilgi alın

  M-iQ
  M-iQ: Geleceğin bulaşık yıkama teknolojisi

  Optimum enerji dengesine sahip M-iQ enerji konsepti; insan ve makinenin takım olarak uyum içinde çalışmasını sağlayan M-iQ GreenEye-Technology®; atık hava bağlantısı gerektirmeyen M-iQ AirConcept; yüksek proses verimliliği sağlayan M-iQ filtre ve bilinçli olarak yönlendirilen hava akımları sayesinde enerjinin sistem içerisinde kalmasını sağlayan ve mükemmel kurutma, dolayısıyla yıkama sonucu sunan AirStream teknolojili M-iQ AirComfort kurutma M-iQ'nun öne çıkan özellikleridir.

  Daha fazla bilgi alın

  Referanslarımız
  Her sektör için temiz çözümler

  Şarap kadehi, nakliye kasası, uçaktaki yemek tabağı ve solunum maskesinin ortak yanı nedir? Bu malzemelerin hepsi MEIKO teknolojisiyle mükemmel bir şekilde temizlenir! Bu tür bir hizmet yelpazesinin arkasında geniş bir deneyim ve müşterilerine adanmışlık yatar. Ve elbette yenilik yapma isteği. MEIKO'nun makineleri yıkar, temizler ve dezenfekte eder. Üstelik müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanarak, özel bir şekilde.

  Daha fazla bilgi alın

  MEIKO 90
  MEIKO 90. yılını kutluyor

  Merkezi Almanya'nın Offenburg kentinde bulunan makine üreticisi Meiko, sadece endüstriyel bulaşık yıkama tarihçesinin önemli bir parçası olmakla kalmıyor, firmanın hikayesi aynı zamanda uzun bir geçmişi pazar belirleyici bir konumla nasıl başarılı bir şekilde birleştirdiğini gösteriyor.

  Daha fazla bilgi alın

  MEIKO, Top hotel Star Award'a layık görüldü

  Almanya’da her yıl düzenlenen, uluslararası özelliğe sahip Internorga fuarı kapsamında düzenlenen ve otel tedarikçilerinin sunduğu yeniliklerin ödüllendirildiği saygın Top hotel Star Awards Ödül Töreninde MEIKO, sunduğu M-iQ GreenEyeTechnology® ile altın madalya alarak bu yıl da fuardan gururla döndü.

  Daha fazla bilgi alın

  Ürün arayın
  Makinemizin kullanım alanı Özelliği

  Bir şarap kadehi, fırın taşıma kasası, uçakta yemek servisi için kullanılan bir tabak ve akciğer otomatiğinin ortak yanı nedir? Bunların hepsi MEIKO teknolojisiyle hijyenik açıdan mükemmel bir şekilde temizlenir!

  Başarı hikayeleri
  Müşterilerimizin hikayesini okuyun
  Sorularınız mı var?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  İstediğiniz MEIKO çözümüne dair spesifik bilgiler
  Servis ve iletişim
  Servis ve iletişim
  Talebim: