Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solutions

  Lancaster London

  Londra Lancaster'daki yıkama işlemleri artık tamamen MEIKO ile yapılıyor

  Sparkling glasses with M-iQ

  4 yıldızlı prestijli otelde, yerden tavana uzanan pencerelerinden Hyde Park'ın göründüğü ünlü Island Grill, kahvaltıdan gece 11'e kadar hizmet veriyor. Hemen yanındaki Lounge Bar, beyaz çikolata çubukları, fıstıklı kurabiye, meyveli turta ve karamelli fındıklı dilimler eşliğinde içilen Akşam Üzeri Çayı servisiyle ünlü.

  Daily Mail'in Online Travel rehberi geçenlerde Lancaster Londra'yı ülkedeki en iyi çay servis edilen mekanlar arasında gösterdi.

  Lancaster Londra'nın, önceki tezgahaltı yıkama donanımı tedarikçisinden tamamen vazgeçtiğini ve üç tane FV 40.2 G GiO makinesi kurduğunu görüyoruz.
  İkisi Lounge Bar'da kullanılıyor. Üçüncüsü, gayet yoğun şekilde çalışan Island Grill'in, tabak-çanak, çatal-bıçak ve cam malzemelerin kullanıldığı sıcak içecekler istasyonuna bakıyor.

  Her üç makinede de MEIKO'nun GiO Ters Ozmos su işleme özelliği mevcut, böylece tüm lekelerden arınmış, pırıl pırıl bir temizlik sağlandığı gibi, su yumuşatıcı kullanmaya da gerek kalmıyor.

  Lancaster Londra'ya gelen müşteri tipini düşünürsek, en ileri teknolojiye sahip bulaşık yıkama makinelerinin kullanılmasında büyük fayda olduğunu görürüz. MEIKO İngiltere, beş yıl vadeye kadar "Faturasız" garanti verebilen tek yıkama donanımı tedarikçisi.

  Bu garanti sayesinde müşteriler işletme maliyetlerini beklenmedik veya bütçelenmemiş onarım faturası riski olmadan sabitleyebiliyor; bu konuda Lancaster Londra'nın Satın Alma Müdürü Clare Wright FCIPS şunları kaydetti: "MEIKO'nun satış sonrası desteğinden çok memnunuz; uzatılmış garanti kapsamında bu kesinlikle çok mantıklı."

  "2010 ve 2011'de büyük makinelerimizi MEIKO ile değiştirdik ve sonuçlardan çok memnunuz. Oteldeki yıkama işlemlerimizi artık tamamen MEIKO ile yapıyoruz. Personel, makineleri kullanmanın kolay olduğunu düşünüyor ve daha da önemlisi, sonuçlardan gayet memnunlar."

  Ana görev yapan iki mutfak farklı katlarda yer almakta ve 2.000 kişiyi bulabilen servis kapasitesini karşılayabilmek için ikili olarak çalışıyor. Enerji tasarrufu odaklı model yükseltmede ve personel çalışma alanının yenilenmesinde esas alınan, Westbourne mutfağında bardak yıkama makinesi olarak, ters ozmos işlemli yeni M-iQ bulaşık makinesi oldu.

  Nine King'in mutfağının üst katında, ikinci bir geniş gövdeli M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi ve üçüncü bir standart genişlikte M-iQ makinesi, tabak takımı ve çatal-bıçak yıkama işini üstleniyor.

  Hizmet Harici Bölümler Direktörü Oliver Darwin 2011'de şöyle bir açıklamada bulunmuştu:

  "En önemli nokta yıkama kalitesi; bundan böyle parlatma yapacak kimseye ihtiyaç yok. Eski MEIKO makineler varken üç kişi parlatma işiyle uğraşıyordu, şimdiyse sadece malzeme parlak çıkmış mı diye kontrol ediyoruz."

  "MEIKO'nun su verimliliği ve deterjan kullanımıyla ilgili verdiği istatistikler de çok makbule geçiyor; bunlar çevre konusunda firma içi denetlemeler için bize gereken bilgiler ve paha biçilmez değerdeki 'çiçekleri ezmeden yürü' felsefemiz bu verilerde somutluk kazanıyor."