Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Galaxy Macau'daki yıkama kapasitesinin çoğunu M-iQ bulaşık makineleri oluşturuyor.

  M-iQ bulaşık makinelerinin sağladığı enerji, su ve deterjan tasarrufu, Grubun yüksek hedeflere sürdürülebilir biçimde ulaşmasına katkı sağlıyor.

  Galaxy Macau™, dünya kalitesinde altı oteli ve sekizi Michelin standartlarında 120'den fazla restoranı, barı ve salonuyla, Macau'da hizmet veren göz kamaştırıcı bir Asya tatil yeri.

  Tesisler dahilinde seçkin dükkanlar, Asya temalı tropikal bahçeler, ailece eğlenmek için heyecan verici bir macera sunan çepeçevre su parkı, bembeyaz kumlu bir plajla tamamlanan, dünyanın en büyük dalga havuzu Skytop, ayrıca su kaydırakları, plaj lagünleri, çağlayan sular, sıcak su kaynakları, şelaleler ve özellikle çocuklar için yapılmış bir bölge bulunuyor.
   
  MEIKO Çin, Galaxy Macau'ya, Galaxy Personel Kantini Bulaşık Yıkama Alanı'nda rakip firmanın yıkama sistemini değiştirme projesini gerçekleştiren dağıtımcı ortağı Chiming Engineering şirketi aracılığıyla katıldı.

  Yıkama kapasitesinin çoğunu MEIKO M-iQ bulaşık makineleri sağlıyor. Bu makineler MEIKO'nun önceki nesil bulaşık makinelerine kıyasla muazzam bir enerji ve kimyasal madde tasarrufu sağlıyorlar; eskilerine oranla %33 daha az su ve deterjan kullanıyor, yüksek basınçlı sistem sayesinde %30 daha iyi temizleme performansı gösteriyorlar.

  M-iQ bulaşık makinelerinin sağladığı enerji, su ve deterjan tasarrufu, Galaxy Entertainment Group'un yüksek hedeflere sürdürülebilir biçimde ulaşmasına katkı sağlaması bakımından Galaxy Macau için önemli, dahası Grup, Macau SAR Hükümetinin "Düşük Karbonlu Macau, Hep Birlikte Yeşil Bir Yaşam" vizyonunu destekliyor, enerji tasarrufu ve sürdürülebilir gelişimi proaktif biçimde teşvik ediyor.

  Kurulu ekipman listesi, işin içine devasa miktarda mal katıldığını gösteriyor.

  Temel kalemlerin içinde şunlar var:

  • Tepsi başlangıçlı/sıyırmalı konveyör
  • BTA 240 Tepsi yıkama makinesi + Tepsi istif cihazı
  • Tepsi istifleyici
  • Otomatik çatal-bıçak dizme ünitesi
  • M-iQ B-L54 V8 N02 P8 bulaşık makinesi
  • M-iQ B-M75 B N08 P8 kap yıkama makinesi
  • M-iQ K-M54 V8 N04 P6 bardak yıkama makinesi
  • AZP 80 Otomatik rezervuarlı atık işlem ünitesi

  Galaxy Macau genişledikçe, personel bulaşık yıkama alanındaki iş yükü de yıllar içinde arttı. MEIKO Çin ve Chiming Engineering birlikte çalıştılar ve mevcut bulaşık yıkama alanında, daha yüksek yıkama kapasitesine ulaşan düzeni mükemmel biçimde kurdular.

  Bulaşık yıkama alanının kendisi akıllıca tasarlandı, ama her şeyin yerli yerine oturması için ekipmanda bazı modifikasyonlar da yapıldı. Yapılan değişikler, döşeme süzgecine uydurmak için BTA 240 tepsi yıkama makinesinin ayaklarını yeniden konumlandırmak ve mekanın şartlarına uydurmak üzere, AZP 80 su giderme sistemi için otomatik rezervuarlı atık yemek ünitesini modifiye etmek oldu.

  AZP 80 su giderme sistemi atık yemek miktarını %80 azaltıyor, dolayısıyla atık toplama sayısını ve atığı götürmek için alanda gereken işgücünü de azaltıyor.