İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Siz işinize odaklanın;

  hijyeni bize bırakın

  MEIKO üretim hattından çıkan her makine, bulaşıkhanelerden temizlik odalarına ve solunum ekipmanı bakım atölyelerine kadar, dünyanın her yerinde hijyene katkı sağlıyor.

  Elle temizliğin insan hayatını tehlikeye atabileceği her alanda makineyle dezenfeksiyon çözümleri sunuyoruz.

  Hayatı, görünmeyen tehditlere karşı daha güvenli kılıyoruz. 

  Takip eden sayfalarda, hijyen konusundaki uzmanlığımızın kökenine, teknolojimiz üzerindeki etkisine, inovasyonlarımıza nasıl güç verdiğine ve neden MEIKO ile daima güvenli tarafta olduğunuza dair bilgileri okuyabilirsiniz. 

  MEIKO Grubu CEO'su
  Dr. Müh. Stefan Scheringer:

  “MEIKO'da her zaman müşterilerimizin süreçlerini dikkate alarak çalışır ve bu doğrultuda teknolojiler geliştiririz. Bu sayede sağlık ve güvenlik için en önemli koşullardan biri olan hijyeni güvence altına alırız!

  Güvenlik vadettiğinizde bunu mutlaka sağlamanız gerekir. Bu nedenle tüm dünyanın güvenini kazanmış olan kişilerle birlikte çalışmayı tercih ediyoruz.

  Örneğin hijyen uzmanları ve virologlarla! Tıpkı koronavirüs pandemisinin daha ilk günlerinde müşterilerimize güven vermemizi sağlayan Prof. Dr. rer. nat. Dr. med. habil. Friedrich von Rheinbaben gibi: Koronavirüs, MEIKO teknolojisi ile başarılı bir şekilde etkisiz hale getirilmektedir.
  >> SARS-CoV-2 hijyene ilişkin uzman görüşüne git

  Bir diğer örnek olarak, TopClean M ürünümüz için uzman görüşü sunan Prof. Dr. med. Prof. h.c. Walter Popp gibi hijyen alanında uzman doktorları verebiliriz. Bu noktadan itibaren, solunum maskelerinin beklendiği şekilde koruma sağlaması boyutunda, binlerce itfaiye personelinin güvenini kazandık.
  >> TopClean M'e ilişkin uzman görüşüne git
   

  Kanadalı mikrobiyolog Dr. Elizabeth Bryce ise, kapsamlı bir araştırmada temizleme ve dezenfeksiyon makinelerimizin en başarılı arayüz tasarımına sahip olduğunu onayladı: Bu çalışmaya American Journal of Infection Control dergisinden ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca ürünlerimizin Clostridium Difficile başta olmak üzere bakterileri, hasta bakım malzemelerinden güvenli bir şekilde temizlediği, bağımsız hijyen enstitüsü HYGCEN Germany GmbH tarafından onaylandı.
  >> Clostridium difficile (yeni adıyla Clostridioides difficile) uzman görüşüne git

  Son noktada, bizim için en önemli soru şu: Dünya neye ihtiyaç duyuyor?

  Sağlık ve güvenliğe yönelik ihtiyacın hiç olmadığı kadar büyük olduğu bir dönemdeyiz. Bunu karşılayabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

  Günün sonunda, başarımızı ölçecek asıl kriter, yaptığımız şeylerin ifade ettiği anlam ve gerçekleştirdiğimiz amaçlar olacaktır.ˮ