Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Konaklama sektörünün tedarikçisi olarak da zirvedeyiz – MEIKO, Top hotel Star Award'a layık görüldü

  1 /  / 1

  Almanya’da her yıl düzenlenen, uluslararası özelliğe sahip Internorga fuarı, ev dışı tüketim alanının önde gelen fuarlarından ve sektörün en önemli etkinliklerinden biri olmasının yanı sıra otel tedarikçilerinin sunduğu yeniliklerin ödüllendirildiği saygın Top hotel Star Awards Ödül Töreninin de yapıldığı yer. Alman makine üreticisi MEIKO, sunduğu M-iQ GreenEyeTechnology® ile altın madalya alarak bu yıl da fuardan gururla döndü.

  Top hotel Star Award çeşitli sektörlerden otel tedarikçilerini ödüllendirirken farklı kategorileri dikkate alıyor. Verimlilik, tasarım ve teknoloji bu kategorilerden bazıları. Konunun uzmanlarından oluşan jüri, her kategori için yüzü aşkın başvuru arasından üç aday seçiyor. Ardından Top hotel dergisi okurlarının fikrine başvuruluyor. Okurlar, seçimin son aşaması olarak hangi firmanın altın, gümüş ya da bronz madalya alacağını belirliyor. Ödüller geleneksel olarak Internorga fuarı kapsamında düzenlenen bir törenle sahiplerine veriliyor.  

  MEIKO verimlilik kategorisinde bu değerli ödüle layık görüldü. Firmanın en son yeniliklerinden ve bulaşık yıkama teknolojilerinin gelişiminde bir kilometre taşı olan M-iQ tırnaklı bulaşık makineleri serisindeki M-iQ-GreenEyeTechnology® bu alanda büyük bir artı sunuyor: Tırnaklı bulaşık makinelerinde kapasite kullanımını optimize ederek su ve parlatıcı tüketiminde %50'ye varan tasarruf sağlayan bu teknoloji tasarruf potansiyelini maksimuma çıkarıyor. Kullanıcıya yol gösteren etkili ışık sistemi, makine ve insan arasındaki işbirliğini kolaylaştırıyor ve yıkama sürecinde verimlilik sağlıyor.

  MEIKO Germany GmbH Satış ve Pazarlama Yöneticisi Michael Mayer ödülü aldıkları için çok mutlu olduklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam ediyor: "Müşterilerimiz geleceğin, insan ve makine arasındaki işbirliğinin optimizasyonunda olduğunu gördü. Makine basit bir sinyal sistemiyle kullanıcıları yönlendirirken bulaşık izleme sistemi de su, kimyasal ve elektrik tüketimini optimize ediyor. Bu yöndeki çalışmalarımız ilerde de devam edecek. Bu yüreklendirici ödül için jüriye ve Top hotel dergisi okurlarına çok teşekkür ederiz."