İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Allens Catering Equipment

  MEIKO bulaşık makineleri sayesinde pırıl pırıl sonuçlar

  Dört kez 'Yılın Etkinlik Organizasyon Firması' seçilen bu firma aradığı birinci sınıf yıkama kalitesini sadece MEIKO'nun bulaşık makinelerinde bulabiliyor.

  Allens porselen, çatal-bıçak, bardak, masa örtüsü, masa, sandalye, mutfak ve bahçe pişirme ekipmanları, bar ekipmanı, LED bar ve masaları, fuaye ve bahçe mobilyaları tedarik ediyor.
  Kiralanan bardaklar arasında Riedel marka olanlar da var. Allens konaklama sektörünün tercih edilen tedarikçisi ve Riedel, Cabernet/Merlot kadehi veya Riesling/Sauvignon Blanc kadehi gibi, farklı üzüm çeşitlerine özgü kadehler yapıyor; böylece şarap çeşitlerinin sunumu iyileştiriliyor.

  Her bardağın lekesiz ve tertemiz olması gerekiyor.

  Yönetici Kevin McGuiness konuyla ilgili şöyle diyor: "Yıkama kalitesi bizim için kesinlikle çok önemli. Bardaklarımız ışıl ışıl olmalı. Daha önce MEIKO'dan tedarik ettiğimiz ve ayrı olarak kurulan bir ters ozmoz sistemi kullanıyorduk, şimdiki sistemimiz ise entegre ve süper sonuçlar alıyoruz; bardaklar tamamen lekesiz kuruyor."
  Allens, Hounslow'da iki son model M-iQ bulaşık makinesi kullanıyor; makinelerden biri Şubat 2015'te eski ofisten yeni adreslerine taşınmış. Yeni ofis Londra'nın merkezine daha rahat erişim ve daha fazla depolama olanağı sağlıyor.

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  "Ürün yelpazemiz müşteri talebine paralel olarak sürekli genişliyor, bizi motive eden şey ise nitelik; nicelik değil." Allens Hire, Londra ve güneydoğudaki en kaliteli catering firmalarıyla çalışıyor ve birçoğunda tek tedarikçi statüsünü kazanmış durumda. “Başarımızı müşteriye özel ürün sunmamıza borçluyuz. Bizim işimiz, üst düzey servis ile birlikte yüksek kalite arayan insanlarla alakalı. Teslimatlarımızın yaklaşık yüzde 80'i, organizatör firmanın sandalyeleri veya bardakları araçlarımızdan alıp hemen kullanıma sunacağı kadar planlıdır.

  Yeni depomuzda firma içi bakım atölyesi ve boya püskürtme kabini var. Kiralamadan dönen her sandalye temizlenir, bakımı yapılır ve Allens'ın yüksek standartlarını karşılayacak şekilde spreylenir.

  Bir ürünün nasıl teslim edildiği ve etkinlik alanına ulaştığında nasıl göründüğü ve çalıştığı önemli bir konudur. Bu yüzden bulaşık yıkama bizim için bu kadar önemli. Müşterimiz, bardağı alıp hemen masaya koymak ister.
  Bizim işimiz, aynı MEIKO'nunki gibi, tamamen servis kalitesiyle ilgili. MEIKO, ürününü marka bir kamyonla sevk ediyor ve personeli daima kibar ve üniformalı. Allens ile MEIKO arasında birçok sinerji var - MEIKO tamamen servisle ilgili bir firma, biz de öyleyiz.

  "Daha önce MEIKO K200 konveyörlü bulaşık makinelerimiz vardı ve 11 yıl problemsiz çalıştılar."

  "5 yıldızlı servis paketimiz var ve makinelerin tüm bakımı birinci sınıf MEIKO servisi tarafından yapılıyor."

  "Makineler MEIKO'nun iddia ettiği herşeyi yapıyor. Teknoloji gelişti, makineler artık daha kolay temizleniyorlar ve personel açısından kullanımları daha kolay.
  M-iQ makinelerin panellerini preslemek için kullanılan teknoloji (aynı sistem Porsche tarafından da araba kapılarını yapmak için kullanılıyor) ve MEIKO'nun yaptığı her şeyde kendini gösteren o kusursuzluk çok etkileyici. MEIKO muhteşem bir firma. Almanya'daki fabrikayı gezdikten sonra kaliteli ürünler ürettikleri konusunda en ufak bir şüphem kalmamıştı."