İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  MEIKO ile Başarılı Hijyen Tedariği

  Bulaşıkların yemeğin yendiği yerde yıkanması gerekmiyor

  Restoranlar, barlar, oteller ve yiyecek içecek hizmeti veren işletmelerde, bulaşıkhanedeki personel ve teknik ekipmanlar elbette mutfağın esas unsurlarından biri olarak kabul edilir; oysa bu hiç de gerekli olmayabilir. Bu yaklaşımdan yola çıkan CleanMark Solutions Pte Ltd., tam da buna yönelik bir hizmet sağlamakta. 

   

  CleanMark müşterileri, kirli bulaşıklarını mavi kutuların içine yerleştirip bulaşık yıkama uzmanlarına teslim ediyor. Singapurlu firmanın Genel Müdürü olan Angeline Ang, MEIKO bulaşık makinelerine güveniyor: "Aynı zamanda seçkin havayolu şirketlerinin Catering hizmetlerince de sınıfının en iyisi olarak kabul edilen makine tipinde, M-iQ im'de karar kıldık. M-iQ tırnaklı bulaşık makineleri ile burada günde yaklaşık 100.000 parça bulaşık yıkanıyor. "An itibariyle, %100 performans artışı için kapasitemizi yükseltiyoruz"; kısa süre önce yeni bir M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi daha satın almış olmalarını Ang bu şekilde açıklıyor.

  Angeline Ang'a göre, bulaşık yıkama alanında dışardan hizmet alımına yönelik talep hızla artmakta. "İşlerin en yoğun olduğu saatlerde personel ve teknoloji yetersiz kaldığı için, oteller ve kongre merkezleri dahi CleanMarks Solutions ve MEIKO'nun hijyen altyapısından faydalanma yönünde büyük istek gösteriyor. Küçük ve orta ölçekli restoranlar, kirli bulaşıklar yerine konuklarına odaklanmak istiyor; bundan ötürü de bizimle çalışmayı tercih ediyor".

  CleanMark Solutions aynı zamanda, Müslüman müşterilerine yönelik de özel bir hizmet sunuyor. Şirket bünyesinde, yalnızca Helal gerekliliklerine uygun biçimde yıkama yapan bulaşık makinelerine tahsis edilmiş bir bölüm bulunuyor. Angeline Ang, doğru yolda olduklarından hayli; elde ettiği başarı da haklı olduğunu kanıtlıyor: "İlerlemenin, salt fiyatlandırmaya indirgenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Tercihimizi, müşterilerimizi inovasyon ve hız sunarak ikna etme yönünde kullanıyoruz".