İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  One Event Management

  Yeni bir bulaşık makinesi sistemi için çeşitli teklifler alındı ve MEIKO en ucuzlar arasında değildi.

  Paul Brain, One Event Management şirketinde Lojistik Başkanı olarak görev yapıyor. Paul, One Event'in merkez mutfağı ve etkinlik organizasyon işi için alınan yeni konveyörlü bulaşık yıkama sistemi kurulduktan sonra, MEIKO'nun Midland Bölge Satış Direktörü Peter Nimmo'ya yukarıdaki yorumu yazdı ve şöyle devam etti:

  "MEIKO teklif kapsamını ayrıntılı şekilde anlatmak üzere 'müşteri ile yüz yüze' görüşmek için zaman ayırdı. Halbuki bazı firmalar sadece telefon açıp 'Teklifimiz nasıl?' diye sormakla yetindi.".

  "Benzer sistemleri çalışırken görmek için yaptığımız tesis ziyaretleri taleplerimizde 'ince ayarlar' yapmamızı sağladı. Bir ters ozmoz su arıtma sistemi, sadece işçilikten sağlayacağı tasarrufla kendi kendini sattı. Bir etkinlik sonrasında bardakları parlatmak için 20 kişinin gerektiği düşünülünce, 7.000 sterlinlik bir yatırım makul görünüyordu. MEIKO’nun uzatılmış garanti teklifi gerçekten de en cazip olanıydı; başka hiçbir firma MEIKO'nun bu fiyata sunduklarını veremedi."

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  MEIKO daha sonra One Event’in nehir gezi gemisi The Silver Sturgeon'a da bulaşık yıkama sistemi kurdu.

  "O proje de kusursuz yürüdü" diye devam ediyor Brain ve ekliyor: "Bir nehir gemisine yeni bir bulaşık makinesi kurmak her zaman problemlidir, ama Meiko, hızlı geri dönüş süresi ve konuları soruna dönüşmeden çözen ileri görüşlü yaklaşımıyla bir adım öndeydi."