İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Rental’s Unlimited

  Rentals Unlimited, M-iQ sayesinde yılda 105.174 Dolar tasarruf ediyor

  Edindiği bilgiler onu M-iQ makinesine yatırım yapmaya ve böylece Amerika'nın ilk M-iQ makinesinin kurulmasına yöneltmiştir

  Rentals Unlimited, Boston Metropolitan Bölgesinin öncü kiralama ve etkinlik şirketidir. Rhode Island ve Massachusetts'de altı ofisi bulunan şirket, müşterilerine her zaman en yeni tasarım trendlerini sunmayı hedefliyor. Bu amaçla, yakın dönemde envanterini genişleten şirket, portföyüne pek çok özel ürün, dekor örtüleri, ince porselenler ve kristaller ekledi.

  Şirketin sahibi Larry Green, zaman içerisinde dünyanın her yerindeki sektör profesyonelleriyle mükemmel ilişkiler geliştirmiştir. Green çevresinde güvendiği kişilere hangi bulaşık makinesini kullandıklarını ve memnuniyetlerini sormuş, edindiği bilgiler onu M-iQ makinesine yatırım yapmaya ve böylece Amerika'nın ilk M-iQ makinesinin kurulmasına yöneltmiştir.M-iQ'nun kurulumundan bu yana Rentals Unlimited yılda 105.174 Dolar tasarruf ediyor:

  • Yılda 9.720 Dolar deterjan tasarrufu
  • Yılda 13.909 Dolar su tasarrufu
  • Yılda 6.899 Dolar enerji tasarrufu
  • Yılda 74.646 Dolar iş gücü tasarrufu

  M-iQ kurulumundan sonra elde edilen sonuçlar inanılmayacak kadar iyi

  MEIKO projesini müthiş bir yatırım olarak nitelendiren şirketin Dahili Operasyonlar Müdürü Bob Bannister sözlerine şöyle devam ediyor: "M-iQ kurulumundan sonra elde edilen sonuçlar neredeyse inanılmayacak kadar iyi. İnsanlara aradaki farkı söylediğim zaman buna biraz şüpheyle yaklaştıklarını fark ettim.

  Onlara verdiğim bilgileri düşününce aslında şüphelerini anlayabiliyorum. Sezonun en hareketli aylarında haftanın yedi günü iki buçuk vardiya yerine artık haftanın altı günü sekiz saatlik tek vardiya uyguluyoruz. En yoğun günlerdeki günlük su tüketimimiz, 1.760 galondan [6.662 litre], 600 galonun [2.271 litre] altına düştü. Su tüketimindeki bu düşüş, beraberinde doğalgaz, elektrik ve kimyasal tüketiminde de bir düşüş getirdi. Malzemelerin kullanımıyla yıkanması arasında geçen süre kimi zaman 4 güne kadar çıkabiliyor olmasına rağmen, yeniden yıkama oranımız sadece % 5. Ayrıca bu tabaklara ön yıkama ya da ön duşlama da yapmıyoruz."

  Başarılı bir çözüm: MEIKO'nun M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi, verimliliği, kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek kalitesiyle Rentals Unlimited şirketi ve Bob Bannister'i etkilemiştir.