İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Beckmann Fırın

  MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi, Beckmann firmasının çevre yönetim felsefesine katkı sağlıyor.

  Modern bir makine filosu - özellikle bulaşık yıkama teknolojisinde - Beckmann firmasının çevre yönetim felsefesine katkı sağlıyor. Tüm şubelerde MEIKO'nun akıllı bulaşık makineleri kullanılıyor. Özellikle amiral dükkan "Backkultur & Kaffeezeit"da bulunan, ısı geri kazanım sistemine sahip DV 125.2 kazan yıkama makinesi, aşırı bir yoğunluk altında çalışıyor.

  Günlük çalışma saatleri olan 6:00 ila 19:00 arasında ve pazar günleri 7:00 ila 17:00 arasında, makine tam kapasiteyle çalışıyor ve oluşan bulaşığı dört dakikalık sürelerde yıkıyor.

  Bulaşık malzemelerinin depolama alanı kısıtlı olduğu için bulaşığın hızlı bir şekilde yeniden kullanıma sokulması gerekiyor.

  Giyotin tip bulaşık makinesi en küçük alana bile sığıyor ve son derece kullanıcı dostu. Fırın çalışanlarından biri olan Manuela George, giyotin tip bulaşık makinesinin ergonomik kullanım yüksekliğini takdir ederken şunları söylüyor: "Kirli bulaşıklarla dolu sepetler makineye kolayca itilebiliyor ve yıkama işleminin ardından yine aynı şekilde kolayca çıkarılabiliyor.

  Ayrıca makine ortam havasını da olumlu bir şekilde etkiliyor. Her yıkamadan sonra sıcak buhar su sistemine yönlendirilerek ısı geri kazanımı sağlanıyor. Marcus Beckmann bu özelliğin önemini şu sözlerle anlatıyor:

  "Bu avantaj, makinenin bağlantı değerini yüzde onikiye kadar azaltıyor ve böylece ciddi miktarda enerji tasarrufu sağlıyor."

  Uslar bölgesindeki bu en büyük fırını, dördüncü kuşaktan Saskia ve Marcus Beckmann yönetiyor. Şu an üç şubeyle başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden firma yeni bir şubenin de açılışını planlıyor. Zincirin en yeni amiral mekanı, bölgede büyük ses getiren, fırın ve market olarak hizmet veren "Backkultur & Kaffeezeit". Unlu mamuller ve pastane mamullerinde kalite ve çeşitlilik oldukça önemli. Enerji verimliliği ve kaynakların korunmasına çok önem veren Marcus Beckmann, kendilerini tüm alanlarda geliştirdiklerini ve trendler oluşturduklarını ifade ediyor.