İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Gmeiner

  MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi sayesinde birinci sınıf güvenilirlik

  Volker Gmeiner ile birlikte üretim tesisini gezdiğinizde onun hem bir zanaatkar hem de aynı zamanda bir girişimci olduğunu ve biraz da sanatçı, sihirbaz, meslek aşığı olduğunu hissediyorsunuz. Her şey birinci sınıf görünüyor, en sıkı hijyen koşullarında çalışılıyor, temizlik ve bulaşıkhane ekibi de kendi çalışanlarından oluşuyor.

  Volker Gmeiner, operasyonun bu önemli kısmı için dışardan hizmet almak istememesinin nedenini şu sözlerle ifade ediyor: ""Güvenmek istiyoruz ve her gün buraya, ne yapılacağını bilen, aynı insanların gelmesini istiyoruz."" Volker Gmeiner için güvenilirlik bulaşık yıkama teknolojisinde de önemli bir konu. İsim yapmış kafesinde seçkin pastalar, turtalar, kurabiyeler ve öğle menüsü sunan bir işletmeci ne tabaklarda kurumuş nişasta kalıntıları ister ne de bardaklarda su lekeleri. Bu nedenle Gmeiner'in tüm şubelerinde ve üretim tesisinde MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi kullanılıyor.
   
  Volker Gmeiner kitle işi yapmaktan çok uzak. Öte yandan, daha fazla lezzet ve kalite trendini bir niş alanı olarak da yorumlamıyor: "Son 15 yıldır gözlemlenen bir gelişme de tüketicinin artık çok daha olgun olduğu. Bunun sonucu olarak da artık daha bilgililer ve ne istediklerini biliyorlar." Keza Volker Gmeiner de işletmelerinde ne sunması gerektiğini iyi biliyor: kalbine yakın olan şeyleri! Bunların arasında son derece kaliteli bölgesel içerikler, geleneksel tarifler ve çokca da el işi yer alıyor. Bu noktada elbette inovasyona da gereken önem veriliyor. Bunun en iyi ispatı da yine bir takdir: Ünlü yemek ve şarap kültürü dergisi "Gambero Rosso", Gmeiner'i Avrupa'nın en iyi çikolata mağazaları arasında listeliyor. Volker Gmeiner için aldığı tüm ödüller ve 200'ün üstünde kişiye karşı taşıdığı sorumluluk, yerine getirmesi gereken bir görev anlamına geliyor.