İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Happ Fırın

  MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi sayesinde kolaylaşan işler ve zaman tasarrufu

  Geleneksel bir fırın olan Happ'ın hemen hemen her şubesinde Meiko'nun bulaşık yıkama teknolojisi kullanılıyor. 30 kişilik kapasiteye sahip şubelerde ve Neuhof'ta bulunan merkez şubedeki üretim tesisinde kullanılan makineler arasında M-iClean tezgahaltı bulaşık makineleri veya giyotin tip ve konveyörlü bulaşık makineleri bulunuyor. Yıkanması gereken bulaşık hacmine ve türüne göre ayarlanmış her makine, fincanlardan, fırın ve pastanede kullanılan malzemelere kadar her tür kirli bulaşığı yıkıyor. Meiko yetkili servis teknisyeni Sven Pradel (Mossbacher Fırıncılık ve Elektronik Teknolojisi firması/Hosenfeld), "Son iki yıldır 'M-iClean' makinelerini ozmoz teknolojisiyle kuruyoruz" diyor. Böylece makinelerde kireçlenme olmuyor ve en iyi bulaşık yıkama sonuçlarını sağlıyor.

  Keza bardakların, yıkamadan sonra elle parlatılmasına da gerek kalmıyor.

  Mühendis Sirco Lucke (Meiko Rhein-Main GmbH/Hungen Satış Müdürü) bunun, servis personelinin işini kolaylaştırdığını ve zaman tasarrufu sağladığını ifade ediyor. Lucke, müşterilere ve satış sonrası servis hizmetine danışmanlık ve planlama konusunda destek sağlıyor. Gerektiğinde söz konusu hizmet, Happ'ın en büyük gastronomi birimi olan Fulda Kliniği'ndeki kafenin tasarım sürecinde olduğu gibi yerinde de verilebiliyor.

  "Birlikte, bu işletme için en iyi çözümleri geliştiriyoruz"

  ... diyen S. Lucke, Mossbach merkezli firmayla gerçekleştirilen uyumlu işbirliğini vurguluyor. Keza, teknoloji söz konusu olduğunda güvenilirlik ve sürdürülebilirliğin öneminin farkında olan Michael Happ da bu işbirliğinin sağladığı avantajların farkında.
  Çünkü tabak, fincan, bardak ve çatal-kaşıkların tüm kafelerde temiz ve hijyenik açıdan güvenli bir şekilde yıkanıyor olması isteniyor. Misafirlerin yanı sıra çalışanlar da bunu bekliyor. Zira modern bir firmanın tüm alanlarında profesyonellik gerekiyor. Bu bilgiler ışığında, bulaşık yıkama teknolojisi konusunda seçim yapılırken, her büyüklükte gastronomi işletmesi ve her türlü ihtiyaç için enerji tasarruflu bulaşık makineleri tasarlayan ve üreten Meiko'da karar kılınmış.