İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  LE CROBAG

  MEIKO bulaşık yıkama teknolojisi sayesinde LE CROBAG'da optimum yıkama sonuçları

  Gerek yıkama sonuçları gerekse makinelerin çalışma hızları olsun, makinelerden çok memnunuz.

  Erdinç Anakök sahne arkasında en iyi teknolojiye güveniyor: mayalama ve pişirme fırınları ile bulaşık makineleri, taze unlu mamullerin ve hijyenik açıdan güvenli bir şekilde yıkanmış temiz bulaşığın her zaman hazır olması için sabahtan akşam saatlerine kadar tam kapasite çalışıyor.LE CROBAG'de iki adet MEIKO marka tezgahaltı bulaşık makinesi (FV 40.2 G) kullanılıyor. Makineler, en iyi yıkama sonuçlarını garanti ediyor. Franchise şubeleri olan Anakök bulaşık yıkama prosesinin önemini şu sözlerle anlatıyor: "Makinelerden birinde sadece bardakları, fincanları ve çatal-bıçakları, diğerindeyse tabakları, tepsileri ve mutfakta kullanılan paslanmaz çelik kapları yıkıyoruz. Gerek yıkama sonuçları gerekse makinelerin çalışma hızları olsun, makinelerden çok memnunuz. Kirlilik oranına göre üç farklı yıkama programı arasından seçim yapabiliyoruz.

  Sadece dört dakika içerisinde bulaşıklar kullanıma hazır oluyor. Dükkanımız için bundan daha iyi bir çözüm olamazdı; zira mutfakta çok fazla yerimiz yok. Makinelerin büyüklüğü de ve kapasiteleri de işletmemiz için çok uygun. MEIKO makinelerine güvenimiz tam. Gastronomi alanındaki tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki teknik aksaklıklar daha çok kahve ve bulaşık makinelerinde görülüyor. MEIKO'nun bulaşık yıkama teknolojisi, işletmemizin zorlu taleplerini karşılamak durumunda; makineler sabah 7:00'den akşam 18:00'e kadar durmaksızın çalışıyor. Yıkama süreçlerine ara vermek zorunda kalmak, bizim için bir felakete eş değer."

  Şehir merkezindeki dükkanlarda, normal ürün yelpazesine ek olarak sıcak yemek de sunuluyor. "'LE CROBAG petite France' ile ağzının tadını bilenlere, kruvasan severlere ve Fransız yaşam tarzından hoşlananlara keyifli küçük bir mola sunuyoruz."