İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Wikingerbäcker

  MEIKO bulaşık yıkama teknolojisiyle tam gaz ileri!

  Wikingerbäcker Fırını başarı için doğru rotayı oluşturmuş. Kahve severler fırının tüm şubelerinde gastronomi misafirperverliğinin tadını çıkarıyor. "İster bölgede yeni şubeler açalım, ister mevcut şubeleri yenileyelim, şubeye mutlaka bir kahve konsepti entegre ediyoruz" diyen Satış Müdürü René Stein sözlerine şöyle devam ediyor: "Fırıncılığın geleceği burada yatıyor. "Bazı şubelerimizde gastronomi kısmı mekanın %45'ini kapsıyor ve bu eğilim gittikçe artıyor."

  Bu trend karşısında Aurich'li Wikingerbäcker, mutfak ve bulaşık yıkama teknolojileri açısından tamamen hazır: Wikingerbäcker şubelerinde toplam 38 bulaşık makinesi, pırıl pırıl ve hijyenik açıdan güvenli yıkama sonuçları sağlıyor. MEIKO marka makinelerin 18'i ısı geri kazanım sistemine sahip giyotin tip makineler (DV 80.2), 20'si de tezgahaltı makine. Yedi yıl önce ilk giyotin tip makine kurulmuş, ardından 17 makine daha gelmiş.

  René Stein şöyle diyor: "Şubeler her geçen gün daha da büyüyor. Oluşan bulaşık hacmi için küçük bir makinenin kapasitesi yeterli değil.

  Giyotin tip makinelerde bulaşıklar sepetlere, sepetler makineye konuluyor ve tertemiz oluyor. Tüm proses çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor, yıkanmış bulaşıklar sadece dört dakika içerisinde yine misafire servis edilebiliyor.

  Çatal-bıçaklar, kahve fincanları, süt izleri taşıyan Latte Macciato bardakları makineden tertemiz bir şekilde çıkıyor. Her şey şahane çalışıyor. Meiko makinelerinden çok memnunuz. Çok doğru bir karar almışız."

  Bağımsız standlar, marketlerdeki kasa öncesi alanlar, kamp yerlerindeki dükkanlar, şehir merkezlerindeki küçük kafeli şubeler... Aurich çevresinde 50 kilometrelik bir alandan Kuzey Denizi kıyılarına kadar Wikingerbäcker firması yeni alanları fethediyor. 32'sinde mutfak servisi olan toplam 45 şubede yüksek kaliteli unlu mamüller satılıyor.