İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Zellerbäck

  Zellerbäck Fırın, MEIKO bulaşık makinelerinden çok memnun

  "Bulaşıklar, üç dakika süren bir yıkamadan sonra ilave kurutma veya elle parlatma gerekmeden kullanıma hazır oluyor. Eskisiyle kıyaslanmayacak kadar iyi."

  Beate Zeller, dördüncü kuşak olarak Friedrichshafen'da bulunan geleneksel Zellerbäck fırını yönetiyor. Zellerbäck müdavimlerinin ihtiyaçları, altı şubede ve üç satış aracı sayesinde gerek pazarlarda gerekse Konstanz gölünün çevresinde karşılanıyor.

  Şubelerde çalışan altı fırın ustası, üç pastacı ve satış personeli önemli bir fark yaratıyor. Angaje bir ekip yeni tarifler geliştiriyor, pişiriyor ve test ediyor, satışta çalışanlar da üretilen lezzetlerin tadını değerlendiriyor.

   "İndirimli satış yapan yerler nedeniyle biraz olumsuz etkilendik, bu nedenle farklı düşünmek, zamana uyum sağlamak ve yerinde kahve, pasta ve atıştırmalık sunmak zorundaydık." Beş şubede bu konsepti uygulamak mümkün olmuş. Bunlardan en yenisi Friedrichshafen’da yeni inşa edilen bir klinikte birkaç ay önce açılan yaklaşık 70 kişilik bir kafe. Diğer şubelerde olduğu gibi burada da müşterileri zengin pasta ve hamur işi çeşitleri bekliyor. 

  "Şubelerde üretim zaman alan bir iş," diye itiraf ediyor Beate Zeller ve devam ediyor: "Aynı zamanda müşterilere servis yapmak ve bir de bulaşığı elde yıkamak mümkün değil. Çalışanlarımıza bir jest yapmak zorundaydık ve bu nedenle MEIKO'nun seri çalışan bulaşık makinelerini tercih ettik.

  Bu tercihimizin bir nedeni de üretimde halihazırda iki büyük MEIKO bulaşık makinesi – bir konveyörlü bulaşık makinesi (K15) ve bir kazan yıkama makinesi (FV 130.2) –kullanmamız ve çok memnun olmamız."

  Böylece Zellerbäck şubelerinde de GiO modüllü M-iClean U  serisinden bulaşık makineleri ve GiO modüllü FV 40.2G her gün tam randımanla çalışıyor. Klinikteki kafede de yine aynı şekilde M-iClean U bardak ve bulaşık yıkama makinesi, kolay kullanımıyla pırıl pırıl temizlik sonuçlarını garanti ediyor. Kafeden gelen tüm kirli bulaşıkları hızlı ve verimli bir şekilde temizliyor. "Bulaşıklar, üç dakika süren bir yıkamadan sonra ilave kurutma veya elle parlatma gerekmeden kullanıma hazır oluyor" diyen kafe çalışanı Svenja Meschenmoser, şöyle devam ediyor:

  "Eskisiyle kıyaslanmayacak kadar iyi, her şey süper ve otomatik olarak çalışıyor, her çalışanımız da kullanmayı hemen öğreniyor." Beate Zeller ekliyor: "MEIKO'nun bulaşık yıkama teknolojisi işimizi ciddi ölçüde hafifletmekle kalmıyor, aynı zamanda hijyen güvenliği sağlıyor. Süt, krema, tabaklardaki kurumuş kalıntılar ve bardaklardaki ruj izleri gibi inatçı kirler de kafe işinin bir parçası. MEIKO bulaşık makineleri güvenilir ve değişmez bir performansla yıkıyor. Üstelik tüm gün boyunca. Ne üretimde ne de kafelerde bu makinelerden vazgeçmeyiz. MEIKO ile en iyi donanıma sahibiz."