Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Gastronomi

  Tercihimiz paslanmaz çelik: Kolay kullanım. Temiz. Parlak. Sürdürülebilir.

  Makine üretiminde kullanılan sayısız çeşitte malzeme vardır; bizim tercihimiz ise daima paslanmaz çelikten yanadır. Bu malzeme son derece hijyenik, sürdürülebilir ve uzun ömürlüdür. Tükenmeyen bir hammaddedir. Bu yönüyle eşsizdir. Ve çok daha değerli ve kalıcıdır. Sonuç olarak, gastronomi sektöründeki siz müşterilerimiz ve çevre için en iyisini istiyoruz.

  Daha fazla bilgi alın

  Buharla etkin mücadele: Isı geri kazanımı sayesinde serin mutfaklar

  Günümüzde hala birçok bulaşıkhane sıcak, nemli ve buhar dolu bir ortama sahiptir.
  MEIKO olarak buna son veriyoruz! Etkili bir ısı geri kazanımı ile mükemmel bir ortam havası ve sağlıklı çalışma koşulları sağlanır, böylece çalışanlarınızın da motivasyonu artar. 

  Daha fazla bilgi alın

  Her santimetre önemli! Bulaşıkhanede planlama

  Gastronomide alanlar sınırlıdır, bu nedenle her bir santimetre önem taşır. Mevcut makinelerin değişimi ise, çoğu zaman hem planlama hem de lojistik ile ilgili zorluklar barındırır. MEIKO bu zorlukları memnuniyetle üstlenir: Daha işin başında, planlama yazılımları ve CAD teknolojisiyle destek sağlar. Böylece en modern teknolojiye sahip bulaşık makinelerinin önünde hiçbir engel kalmaz.

  Daha fazla bilgi alın

  Ödüller
  Her yerde birinci sınıf kalite: Yemekte, serviste ve bulaşık yıkama teknolojisinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken,  biz de titizlikle çalışıp, işimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor olacağız. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere!

  Teklif iste

  Kitchen Innovations Award
  Çeşitli segmentler için temiz çözümlerimiz: Gastronomi
  Başarı hikayeleri
  Müşterilerimizin hikayesini okuyun:
  Servis ve iletişim
  Talebim: