İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  MEIKO bulaşık makinesi Au Bureau'da.

  Restoran zinciri Au Bureau MEIKO'ya güveniyor

  Barın özenle tasarlanmış dekoru, misafirlerini, günün herhangi bir vaktinde, dinlendirici bir mola vermeye davet ediyor. Bu sıra dışı ve samimi barın içi, farklı bölümlere ayrılarak tasarlanmış ve dekore edilmiş. İşletmenin imza bölümü olan geleneksel barı, masaları ve yüksek bar sandalyeleri ile; misafirleri dirsek dirseğe bir yakınlıkta aperatiflerini almaya davet ediyor. VIP köşesi ve sunduğu konforlu koltuklar, grup halinde keyifli bir yemek için ideal bir ortam oluşturuyor. Geniş alanlı teras ise, güzel havanın tadını içecek menüsünün yıldızı olan taze bir birayla çıkarmaya fırsat tanıyor.

  Haftanın 7 günü açık olan Au Bureau, basit ve zengin bir mutfak sunuyor. Zengin ve bol çeşitli menüde, hamburger ve tost klasiklerinin yanı sıra alışılmış pub yemekleri de bulunuyor. 110 kuver kapasitesi ile Au Bureau, günde iki servis sunuyor. Ayda toplam 3000 - 5000 arası kuver servis ediliyor. Böylesine yoğun bir tempoyla baş edebilmek için, Au Bureau'nun güvenilir ve etkili bir ekipmana ihtiyacı vardı. Bu nedenle, kararları MEIKO yönünde oldu. Mösyö Touron daha önce, Bourg-la-Reine bölgesindeki diğer işletmesi olan Café Leffe'ye entegre ters ozmoz sistemli bir M-iClean GiO bardak yıkama makinesi almış. "Hem makineden, hem de MEIKO ile kurduğumuz ilişkiden çok memnunum. Dolayısıyla yeni Au Bureau franchise şubemin açılışında tekrar uzmanlığınıza başvurmam doğaldı." İhtiyaçların karşılanabilmesi için MEIKO, en iyi yıkama teknolojisi ile yenilikçi tasarımın ahenkli kombinasyonu olan yeni nesil M-iClean serisinden iki makine önerdi. Barda ters ozmoz sistemli bir M-iClean UM GiO kuruldu. Mutfakta ise en son yeniliğimiz olan M-iClean H yer alıyor.

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  Makinenin devrimsel nitelikteki otomatik kapak sistemi ve otomatik sepet tanıma sistemi, Laurent Touron'u ikna eden özellikler. Bu özellikler sayesinde daha yüksek verim sağlanıyor. Au Bureau'nun bulaşıkçısı Marvin, yıkama başına 5 dakika kazandığını ifade ediyor. Bu, otomasyonlu sistemin getirdiği ana avantajlardan biri. Makine yıkama programını otomatik olarak yürütürken, Marvin de bir sonraki yüklemeyi hazırlayabiliyor. Makine, verimlilik açısından rakipsiz: "Bu makineyle, bulaşıkları makineye yerleştirmeden önce hızlıca bir ön duşlama yapmam yeterli oluyor; bu benim için bir ilk. Diğer makinelerde, bulaşıkları makineye yerleştirmeden önce genelde kuvvetli bir şekilde ovmam gerekiyordu; hatta bazen makineden temiz çıkmaları için bulaşıkları iki kez yıkamak zorunda kalıyordum."

  Marvin, bir kullanıcı olarak makinenin ergonomik yönünü de beğeniyor. Otomatik kapak sistemi ve göz hizasındaki dokunmatik ekran sayesinde, sık tekrar edilen kol hareketleri seyrekleşmiş. "Günün sonunda, kollarım ve sırtım çok daha az ağrıyor. Artık makinenin kapağını açıp kapamam veya başlatma düğmesine basmam gerekmiyor. Bunları makine benim için yapıyor, benim birşey yapmama gerek kalmıyor." Gerektiğinde dokunmatik ekranı da kolayca kullandığını söyleyen Marvin, sıkı bir M-iClean H hayranı: "Gerçekten mükemmel bir makine!" Sunduğu son teknoloji ile M-iClean H, tam anlamıyla kullanıcı dostu ve ergonomik bir tasarım harikası.