İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Weeping Willow için Yeni Giyotin Tip Bulaşık Makinesi ve Bardak Yıkama Makinesi

  Weeping Willow, MEIKO'nun bulaşık makinelerinden ve servisinden fazlasıyla memnun kalmış görünüyor

  Neredeyse üç yıldır kapalı olan bu köy stili pub, baş döndürücü bir tadilat sonrasında yeniden açıldı. 16. Yüzyıl dönemi eseri olarak tasniflenmiş binaya kişisel bir ilgi duyan Mimar Peter Romaniuk, ünlü çiçek uzmanı eşi Paula Pryke OBE ile birlikte, yemekleri büyük övgü alan aile dostu bir mekan yarattı.

  Ziyaretçilerin köpeklerini de kabul eden bu pub işletmesinin en önemli tasarım öğeleri arasında, konforlu mobilyalara ağırlık verilmiş parlak ve hoş bir iç tasarım, bir ucunda İngiliz birası diğer ucunda şampanya sunulacak şekilde için tasarlanmış bir bar ve şefin masasıyla birlikte tamamen açık görüşe sahip bir mutfak bulunuyor.
  Özel akşam yemekleri için mum ışığı aydınlatmalı, pembe temalı Frambuaz Odası tahsis edilirken, 60 kişi kapasiteli ana yemek salonu ise bahçe manzarasına yukarıdan bakan geniş bir uzatma balkon içerisinde yer alıyor.

  Bury St Edmunds'dan uzak olmayan ve A14 otoyoluna yakın bir konumda bulunan mekanda, Şef Aşçılık görevini bölgede büyük bir üne sahip Nick Claxton-Webb yürütüyor.

  Yemek hizmeti tesislerinin tasarımı ve kurulumu, Dawson Design Projects şirketinden Reg Dawson tarafından gerçekleştirildi. Reg Dawson, bar için bir MEIKO FV40.2 G-GiO bardak yıkama makinesi ve mutfak için de müşterinin görüş alanının dışında muhafazalı bir köşeye yerleştirilmek üzere bir giyotin tip UPster H500 bulaşık makinesi talep etti. Giyotin tip bulaşık makinesi UPster H500’ün davlumbazı, buharı operatörden uzağa sevk etmesi amacıyla arkaya doğru havalandırma yapacak biçimde tasarlandı.

  "Hiçbir bar ters ozmos olmadan çalıştırılmamalı; MEIKO GiO bu alanda en iyisi"

  şeklinde vurgu yapan Reg Dawson sözlerini şöyle sürdürdü: "Bir MEIKO'ya sahip olmak için daha fazla ödemeniz gerekebilir; ancak bunun iyi bir nedeni var. Birlikte çok rahat çalışılabilen bir şirket, makineleri mükemmel sonuçlar veriyor, güvenilirler ve daha önce çalıştığım kimi üreticilerden farklı olarak, kurulum yapıldıktan sonra sonra tekrar tekrar telefonla geri aramak zorunda kalmıyorsunuz."

  "MEIKO ürünleri bir yatırımı kolaylıkla hakediyor."