İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Dee Why RSL

  Sidney'deki en büyük kulüplerden biri

  Dee Why RSL Avustralyalı

  "M-iClean gibi son teknolojiye sahip ürün kullanmak bizim için önemli; makine gerçekten çok verimli, işgücünü azaltıyor ve bardakları pırıl pırıl yapıyor."

  Dee Why RSL Club, Sidney'in en güzel plajlarından birinde yer alıyor. Kulüp, 47.000 üyesine envai çeşit yemek ve eğlence sunmakla gurur duyuyor. Bu etkinlik mekanı, dernek toplantıları, kurumsal konferanslar, düğünler ve eğitimler gibi çeşitli amaçlar için kiralanabiliyor.

  Sahne arkasındaki ikili, Bruce McLean ve Greg Costello, yıllık 12 milyonluk yiyecek-içecek operasyonları için bulaşık yıkama çözümü seçerken neyin önemli olduğunu anlatıyor. Kulüp 4 restoran ve 6 barla daha da genişleyince, günlük kuver sayısının da aynı oranda arttığını belirtiyor Bruce. Bruce şöyle devam ediyor: "Verimli olmak ve müşterilerimize hızlı ve gerçekten kaliteli bir deneyim yaşatmak için mutfaklarımızda ve barlarımızda en ileri teknolojiye sahip olmamız önemli. Sadece bistromuz yılda 365.000 kişilik servis yapıyor.

  MEIKO, ful teknik destekle gelen teknoloji harikası, olağanüstü makineleriyle daha ilk günden farklılığını ortaya koydu.İlk etapta üç makine aldık ve yakın zamanda makinelerin sayısını arttırdık; yıl sonunda ise kulübün tamamında MEIKO ekipmanları olacak. Kulüpte, M-iClean gibi son teknoloji bir ürüne sahip olmak bizim için çok önemli; inanılmaz verimli bir ürün, işgücünü azaltıyor, bardakları pırıl pırıl yapıyor, sessiz çalışıyor ve personelin gözbebeği. Biz çok yoğun çalışan bir kulübüz, dolayısıyla güvenilir ekipmanlara ihtiyacımız var ve arızalara tahammülümüz yok.MEIKO makineleri çok sağlam, bozulmuyor, dolayısıyla servis ihtiyacımız çok daha az. Kimyasal dozajlarımız da daha az, bu da maliyeti düşüren bir etken. Ayrıca makinelerin kullanımı da çok kolay. 

  MEIKO ekipmanlarını rakiplerinden daha çok tavsiye ediyorum, çünkü toplam bir çözüm sunuyor. Ürün yelpazelerindeki çeşitlilik sayesinde, kulüpteki birbirinden farklı her koşul için uygun çözüm bulunabiliyor, bunun da, üyelerimize ve belki diğer kulüplerin üyelerine ürün sunmanın çok verimli ve uygun maliyetli bir yolu olduğunu düşünüyorum." 

  Greg ise, DYRSL Grubundaki tüm tesis ve işletmelerin günlük bakım işlerini koordine ediyor.Burada kulübün sorunsuz çalışmasını sağlayan 7 teknik personel bulunuyor. 12 tane MEIKO bardak yıkama makinesi ve 3 tane büyük konveyörlü bulaşık makinesi kurulunca, güvenilir servis teknisyenlerinin olması çok önemli.Greg, MEIKO Servisi ile olan ilişkilerinden son derece memnun.