İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  MEIKO sepetli bulaşık makinesi: Önce ilk merdivenlerden yukarı, sonra diğer merdivenlerden aşağı lütfen!

  RAC Club için yeni bir sepet taşımalı bulaşık makinesi

  RAC Club Page Hero

  Yeni bir sepetli bulaşık makinesi, seçkin bir Londra müessesesinin tesislerine genellikle binanın arkasındaki servis giriş kapısı kullanılarak alınır. Ancak yeni MEIKO sepet taşımalı bulaşık makinesi, tıpkı diğer saygıdeğer konuklar gibi, girişini ön kapıdan yaptı!"Bu, bulaşık makinesini binanın içine almanın tek yoluydu. Kapı normalde, fuayede otomobil sergilenmesine yönelik erişim sağlamak amacıyla sökülürdü"; HCE Yemek Servis Ekipmanları'nın Proje Satış Müdürü Mike Bridger böyle açıklıyor.Bridger'ın kulüp için tasarladığı ve detaylandırdığı yeni mutfak tesislerinin arasında; yeni üretim mutfağı, depo, soğutma alanı ve bulaşıkhaneler bulunuyor. Bridger sözlerini şöyle sürdürdü: "MEIKO (bulaşık yıkama) makinesi içeriye ön kapıdan girdi ve ardından 19 basamak aşağıda yer alan bodrum alanına indirildi."

  "Haftada 10.000 yemek servisi yapabilen ve beş kata yayılmış durumda altı ayrı mutfağa sahip olan kulüp, bina dahilindeki tüm MEIKO endüstriyel bulaşık makineleri tarafından gayet iyi bir hizmet alıyor."

  RAC Club'ın UPster K M250 sepet taşımalı bulaşık makinesi, saatte 125-190 sepet işleyebiliyor.

  Bulaşıkhanede alanın en iyi şekilde kullanımını maksimize etmeyi planlayan Bridger, yıkanan ve temizlenen sepetleri makinenin ön kısmı boyunca merdaneli tabla üzerinde operatöre doğru geri iten, MEIKO’ya ait 90 derecelik tahrikli eğrisini kullanıma geçirdi. Aynı zamanda bir sepet depolama ünitesi yerine de geçebilen tabla, tahrikli eğriden kolayca ayrılır ve temizlik esnasında kolay erişim için tekerlekleri üzerinde rahatça taşınabilir. Standart olarak ısı geri kazanım sistemiyle donatılan UPster sepet taşımalı bulaşık makineleri, atık ısıyı ve buharı gelen soğuk suyu ısıtmak için kullanarak havalandırma sistemi üzerindeki yükü azaltır ve bulaşıkhaneyi daha az buharlı ve daha rahat çalışılacak bir yer haline getirir.

  Londra'nın kalbinde yer alan Pall Mall kulüp binası, benzersiz konaklama, yemek servisi ve Londra'nın muhtemelen en göz alıcı yüzme havuzunu da barındıran spor tesisleri de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunuyor. Kulüp üyeleri, yemek saatlerinde Pall Mall’ın şık yemek salonu, Büyük Galeri ve Büyük Galeri'yi karşıdan gören manzaralar sunan Minstrels Galerisi'nin özel yemek salonları da dahil olmak üzere, büyüleyici restoran tesisleri arasında seçim yapabiliyor. Birahane tarzında tasarlanan Brooklands Odası, kulübün geleneksel dokusunu Art Deco stili çağdaş servis ve menüler ile birleştirerek sunuyor.