İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Urban Grub, Craft Brewed, 360 Bistro

  M-iClean farklı müşteriler için farklı mekanlarda temizlik sağlamak için tasarlandı.

  M-iClean endüstriyel tezgahaltı bulaşık makinesi, farklı müşteriler için farklı mekanlarda temizlik sağlamak için tasarlandı. 360 Bistro, haftada 1200-1500 misafire hizmet veren 5 yıllık bir şarap evi. Craft Brewed her tür bira severi bir araya getiren bir bira kulübü. Urban Grub ise geleneksel güney mutfağını taze deniz mahsülleriyle birleştiren ve kendi hazırladığı kokteyl çeşitleriyle zenginleştiren bir mekan.

  Sessiz ve verimli olması sayesinde, barlar ve restoranlar M-iClean bulaşık makinesini misafirleri rahatsız etmeden her yerde kullanabiliyorlar.

  M-iClean UM tezgahaltı bulaşık makinesi, bar malzemelerini tertemiz yapıyor ve bardakları elle parlatma zahmetini ortadan kaldırıyor. Kimyasalların dengeli kullanımı ve yüksek sıcaklık sayesinde kadehlerde kalıntı kalmıyor, böylece misafirler şarabın gerçek tadına varabiliyorlar. Bira severler ise, düşük sıcaklıkta yıkama yapan makinelerin bırakabileceği kimyasal tatlardan uzak köpüklü biralarını yudumlayabiliyorlar.

  LED ışıklı kulp bardaki çalışanla iletişim halinde ve bulaşıkların yıkamanın hangi aşamasında olduğuna dair bilgi veriyor. Yeşil, makinenin verimli bir şekilde yıkadığını, mavi, makinenin yeni bir yıkama için hazır olduğunu ve kırmızı da önemli bir mesaj olduğunu ifade ediyor.

  İşlem araları ve gece yıkamaları makinenin içindeki mavi göstergeler sayesinde basitleştirilmiş ve çalışana vardiyanın sonunda nelerin temizlenmesi gerektiğini bildiriyor. Kendi kendini temizleme sadece birkaç dakika sürüyor ve bulaşık makinesi ertesi gün kullanıma hazır hale geliyor. 

  MEIKO M-iClean tezgahaltı bulaşık makinesi kullanıcıları, ürünü, tezgahaltı makinesini değiştirmek isteyen herkese kesinlikle öneriyorlar.

  M-iQ Selbstreinigung
  Tünel tipi bulaşık makinelerinde kendi kendini temizleme

  Yıkama prosesi sona erdiğinde M-iQ, mevcut tank suyunu kullanarak kendi kendini temizler. Sadece mavi renkli kısımların elle temizlenmesi gerekir.