İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  ikon gastronomi

  Hijyende zirve: MEIKO bulaşık makineleri

  MEIKO, 3000 metrelik rakımda, Zugspitz restoranında bulaşıkları yıkıyor.

  İnşaat alanı, kelimenin tam anlamıyla bir asma köprüyü andırıyordu: Zugspitz restoranına, yani Almanya'nın 3000 metre rakımlı en yüksek doruğuna ulaşmak için, Zugspitz tren istasyonundan sonra herhangi bir yol yoktu. Offenburg'daki lojistik ekibi, tüm M-iQ Tırnaklı Bulaşık Makineleri ve H Giyotin Tip Bulaşık Makinesi modüllerini paketledi. Çok geçmeden, modüller restoranın modernizasyonu için taşınmak üzere telesiyejle yola koyuldu. Ekip de onlara eşlik etti; bunun sonrasında sıra, en gelişmiş bulaşık yıkama teknolojisinin kurulumuna geldi.

  Bulaşık makinesi parçalarına manevra yaptırırken her bir santimetreyi dikkate alan    ekibi, molalarda Alplerin adeta sonsuz genişlikteki manzarasının keyfini çıkardı. İyi planlanmış, özel bir çalışma için harika bir ödül!Her yıl, yarım milyonun üzerinde ziyaretçi bu görkemli manzaranın tadını çıkarıyor.

  Ziyaretçiler, manzarayı hayranlıkla izlerken, kahvelerini bugüne kadar kağıt bardaklardan yudumluyorlardı. Bu, artık tarihe karışıyor. MEIKOfabrikasının sunduğu en yeni bulaşık yıkama teknolojisi, hijyenik şekilde temizlenmiş porselen takımların kullanımına imkan sağlıyor. Böylece, hem daha lezzetli kahveler, hem de çevre dostu tüketim mümkün kılınıyor.