Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Hastaneler

  Hayatta çoğu zaman taviz vermek gerekebilir, ama hastanelerde asla! MEIKO ile bu mümkün değildir.

  Hastanelerde, insan ve makine arasındaki uyum mükemmel olmalıdır. Hem de kesintisiz bir şekilde. MEIKO, iş akışlarının önceden planlanması ve yenilikçi teknolojisiyle temiz çözümler sağlar. Kendi gözlerinizle görün.

  Referanslara git

  Üstün temizlik: Yıkama, temizleme ve dezenfeksiyon - her şey tek elden.

  Temizlik odalarında ve yemekhanelerde çepeçevre hijyen için yetkin tek elden teknoloji hem zaman hem de para tasarrufu sağlar. Ve bu tasarrufla, hastalarınız ve servislerdeki ortamın iyileşmesi için daha çok yatırım yapabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi alın

  Bulaşık yıkama hattı ve bulaşıkhane personeli: Hepsi bir planlama meselesi.

  Karmaşık iş akışları ve süreçler, girift malzeme akışı, sürekli değişen personel: hastanelerdeki çalışma organizasyonu yüksek düzeyde planlama gerektirir. MEIKO sayısız projeden edindiği tecrübeyle, ara birimleri etkin bir şekilde ve ihtiyaca göre tasarlayabilir.

  Daha fazla bilgi alın

  Çeşitli segmentler için temiz çözümlerimiz: Hastaneler
  Klinikum Villingen-Schwenningen
  Ödüller
  Siz hastalarınızla ilgilenin - temizleme, dezenfeksiyon ve bulaşık yıkama işlerini bize bırakın

  İnsanlara sağlığını geri kazandırmak, taviz vermeden yerine getirilmesi gereken bir görevdir. Biz de temizlik ve hijyen görevlerini aynı şekilde taviz vermeden yerine getiriyoruz. Bulaşık yıkama, temizleme ve dezenfeksiyon alanındaki 90 yıllık deneyimimizle hastane ve kliniklerdeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. İşleri sağlama almak istediğinizde neden bahsettiğinizi biliyoruz. Hem mutfakta hem de temizlik odasında. Güvenlik, kararlı süreçler ve maliyet hassasiyeti söz konusu olduğunda tecrübemize, uzmanlığımıza ve mantığımıza güvenebilirsiniz.

  Teklif iste

  Clostridium Difficile

  Hasta bakım malzemelerinin temizleme ve dezenfeksiyon makineleri içinde tamamen otomatik bir şekilde boşaltılması, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi, kontaminasyon ve tekrar kontaminasyon riskini mümkün olan en düşük seviyeye indirecektir.

  Beyaz bülteni indirin!

  Olağanüstü etki

  Clostridium Difficile'ye karşı

  Bağımsız hijyen enstitüsü HYGCEN Germany GmbH'ye ait raporla da onaylandığı üzere, MEIKO temizleme ve dezenfeksiyon makineleri, bakterileri ve özellikle Clostridium Difficile tipi sporları hasta bakım malzemelerinden son derece etkili bir şekilde çıkarır.

  Uzman görüşüne git

  Servis ve iletişim
  Talebim:
  Başarı hikayeleri
  Müşterilerimizin hikayesini okuyun