İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Bronson Battle Creek Hastanesi

  Bronson Battle Creek Hastanesi MEIKO'nun güvenilirliğini takdir ediyor

  MEIKO'nun teklifi hem en iyi tasarruf potansiyelini içeriyor hem de bulaşıkhanenin daha verimli bir çalışma ortamına dönüşeceğini vaat ediyordu.

  Bronson sağlık sisteminin bir parçası olan hastane, güney Michigan'da yaşayan 200.000'den fazla kişiye hizmet veriyor. Güneybatı Michigan ve kuzey Indiana'da yaşayan hastalar ve aileleri için hastanede yaklaşık 9.000 kişi görev yapıyor.

  MEIKO'nun teklifini, başka bir üreticinin teklifiyle karşılaştırdıktan sonra hastane, 2014'de yeni bir M-iQ bulaşık makinesi aldı. MEIKO'nun teklifi hem en iyi tasarruf potansiyelini içeriyor hem de bulaşıkhanenin daha verimli bir çalışma ortamına dönüşeceğini vaat ediyordu.

  Gıda ve Beslenme Hizmetleri Müdürü John Fear, iki yıl sonra yeni makinenin performansıyla ilgili geri bildirim verdi.

  Ürünümüz, servisimiz ve firmamızla ilgili beklentileriniz ne derece aşıldı?

  C: Beni en çok etkileyen şey, makinenin haftanın 7 günü, sabah 7'den akşam 9'a kadar günde 14 saat çalışabiliyor olması. Başlangıçta bazı teknik sorunlar yaşamış olsak da makine hiç arızalanmadan sürekli çalışmaya devam etti.

  Sizi en çok şaşırtan ya da firmamızla çalışırken en çok sevindiren şey ne oldu?

  C: Gün sonunda temizlenmesi gereken parçaların mavi renkte olması, vardiya sonundaki temizliği kolaylaştırıyor. MEIKO'nun makinesi son derece güvenilir.

  Eklemek istediğiniz bir şey var mı?

  C: Makineyi kullanan personel makineyi çok beğendi. Kullanımı basit, kolay temizleniyor. Ayrıca sıcaklık değerlerinin günde üç kez okunduğu uygulama sorunsuz yapılıyor.

  Başlangıçta, bu kadar uzakta bir üreticiyle çalışmanın sorunsuz işleyeceğine dair çekincelerimiz vardı, fakat MEIKO'nun makineleriyle çalışma yetkisi olan lokal bir firma olduğunu öğrendik. Hatta MEIKO, Bronson hastanesi tedarikçileri için Nashville'de bir eğitim bile düzenledi. Bronson Hastanesi, bulaşık makinesi için müşteri hizmetlerine her başvurduğunda, MEIKO Müşteri Hizmetleri Bölümü, makinenin sorunsuz bir şekilde çalıştığından ve tüm problemlerin çözüldüğünden emin olana kadar işin peşini bırakmadı.

  Bir ara makinedeki bir valf sorun çıkarıyordu. Almanya'daki teknisyenler, MEIKO ürünü olmayan bir parçanın kullanımına izin verdiler. Bu parça Almanya'da üretiliyor ve ABD'ye gönderiliyor olsaydı, tamirat çok daha uzun sürecekti. Bu süreçte teknik destek çok iyiydi, keza sonrasındaki hizmet de. Hastane, tüm tamiratlardan çok memnun kaldı.

  Çoğu makine üreticisi bu düzeyde servis sunmayı başaramıyor.

  "İleride yine bu büyüklükte bir makineye ihtiyacım olursa, kesinlikle yine MEIKO alacağım."

  Bronson Battle Creek, "Operation Fit" programı için Sağlık ve Hastaneler Derneği tarafından ödüllendirildi. Okullara yönelik bu girişim, Calhoun bölgesindeki çocuklarda obeziteyle mücadeleyi amaçlıyor. Program, sabahları bedensel faaliyetler, sınıfta kahvaltı, düzenli molalar ve "beyin dinlendirme vakitleri" gibi, öğrencilerin daha sağlıklı olmasını destekleyecek faaliyetler içeriyor. Öğretmenlere, beslenme ve sağlıklı yaşamla ilgili çocukları bilgilendirmek için kullanabilecekleri özel kitler veriliyor. Hem personel hem de aileler, yapılan sunumlarda sağlıklı yemek pişirmenin püf noktalarını öğreniyorlar.