İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Princess of Wales Hospital M-iQ tırnaklı bulaşık makinesinden övgüyle söz ediyor

  Başka bir üreticiden alınmış olan eski bulaşık makinesi, yeni M-iQ tırnaklı bulaşık yıkama sistemiyle değiştirildi

  Bridgend'deki Princess of Wales Hospital'da, başka bir üreticiden tedarik edilmiş olan emektar bulaşık makinesinin yerine, MEIKO M-iQ tırnaklı bulaşık yıkama sistemi kuruldu.

  Bulaşık makinesi sabah 6'dan akşam 7.30'a kadar çalışıyor ve hasta koğuşlarından çıkan malzemeyi yıkadığı gibi, ziyaretçiler, tıbbi personel ve uzmanlık eğitimindeki mezun hekimlerden oluşan 400-500 kişilik gruba her gün yemek veren restorana da hizmet ediyor.

  Catering Hizmetleri Müdürü Michael Jefferies, eski bulaşık makinesinin yerine yenisini almak için başlatılan ihale sürecinde her bir teklifin, gerek su, kimyasal madde ve enerji kullanım maliyetleri gibi çevresel etkiler açısından, gerekse sürekli bakım giderleri yönünden, enine boyuna incelendiğini belirtti. Puanlama işlemine referans tesisler de dahil edilmiş.

  “MEIKO’nun teklif belgelerine ilişkin geri bildirimi, bize derinlemesine teknik bilgi sağladı. Temelde MEIKO bize rakiplerinden çok daha kaliteli cevaplar verdi."

  "Bu civardaki Royal Glamorgan Hospital gibi referans tesislerden gelen pozitif geri bildirimler de MEIKO'ya puan kazandırdı. O ziyaretten ve kendi kurulum ve devreye alma sürecimizden, MEIKO mühendislerinin genellikle, arama yapıldıktan sonraki dört saat içinde tesiste olacaklarını ve onarılacak şey ne olursa olsun gerekli parçaların arabalarında bulunacağını biliyorduk. 

  "Bir diğer temel faktör de, ekipmanı her gün sürekli kullanmak üzere ihtiyaç duyacağımız zamandı. Bu yeni nesil makinelerin ergonomisi gerçekten iyileştirilmiş; personel için kullanması daha kolay, bileşenlerdeki mavi renk kodu günlük temizleme işlemini kolaylaştırıyor ve kapakların yukarı değil dışa açılması personel için çok daha iyi, çünkü kaldırmak gerekmiyor.

  "Üstelik Meiko Bölge Satış Direktörü Malcolm Pumford ve Bölge Satış Müdürü Craig Collins'den, ihtiyaç duyduğumuz kadar ve ihtiyaç duyduğumuz sıklıkta eğitim alabiliyoruz.

  "Böyle çalışmak gerçekten çok rahatmış!"