İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Veruno Bilim Enstitüsü

  M-iQ, çalışma koşullarında müthiş bir iyileşme sağladı

  "M-iQ sayesinde rehabilitasyon kliniğindeki çalışma koşulları ve tüketim değerleri ciddi ölçüde iyileşti. Yatırım, 5 yıl içinde kendini amorti etti."

  "Fondazione Salvatore Maugeri", 1965 senesinde bir ergoterapi kliniği olarak kurulmuş. Vakfın öncelikli amacı, üretim süreçlerinde ortaya çıkan ve tespit edilen risklerin aktif olarak önlenmesiyle iş yeri sağlığı ve güvenliğini teşvik etmek. Vakıf ayrıca, toplumsal hayata yeniden dönüş için sağladığı yardım ve bedensel engelleri önleme çalışmalarıyla, çalışamayan kişilerin rehabilitasyon süreçlerini destekliyor. Vakıf, ülke çapında birçok kurum, hastane ve koruyucu sağlık hizmetleri kurumuyla işbirliği yapıyor. Lombardiya, Ligurya, Piyemonte ve Agrigento bölgelerinde tedavi merkezleri, ayrıca Pavia, Cassano delle Murge (Bari) ve Padova'da çevre ve çalışma hijyeni laboratuarları şeklinde koruyucu sağlık hizmetleri kurumları bulunuyor.

  Salvatore Maugeri Vakfı'na dahil olan "Istituto Scientifico di Veruno", 1972 yılında açıldı. Toplam 315 yataklı kurum, resmi onaylı, bilimsel bir bakım tesisi (IRCCS). Aynı zamanda ulusal çapta önemi olan alanında uzman bir rehabilitasyon kliniği. Enstitüde yatarak tedavinin sunulduğu dört alan ve dokuz uzmanlaşmış bakım alanı mevcut. Bu büyük komplekste haftada 5.400 öğün veriliyor.

  2011'den beri bina sorumlusu olan Donatello Rinaldi, teknik planlama ve uygulama konularında son derece deneyimli. Bulaşıkhanenin yeniden tasarlanması söz konusu olduğunda, göz önünde bulundurulan argümanları şöyle ifade ediyor Rinaldi:

  "Piyasadaki sayısız çözüm arasından, öncelikle çalışma ortamını ve bulaşıkhanedeki lojistiği iyileştirecek, güvenilir bir ürün bulmak, karşılaştığımız en büyük zorluktu. Aradığımızı tam olarak M-iQ'da bulduk. En yüksek güvenilirliğe sahip ve en iyi sonuçları sunan ürünü istiyorsanız, pazar liderini tercih etmelisiniz. MEIKO, bizim için kesinlikle en doğru iş ortağı. Makinenin Alman üretimi olması elbette bir avantaj. Büyük bir teknik inovasyon gücüne sahip olduğunu gösteren, kusursuz ve kompakt tasarımı da cabası."

  "Sonuç olarak M-iQ'yu kesinlikle öneririm, özellikle yıkama sonuçları ve tasarruflar önemliyse."

  Rinaldi sözlerine şöyle devam ediyor: "Bulaşıkhanenin şartları o kadar iyileşti ki mekan tanınmayacak kadar değişti. Artık çok daha hijyenik ve temiz. Isı emisyonu asgari düzeye indirildi, keza makinenin çıkardığı gürültü de. Çalışanlarımızın makineyle ilgili eğitiminin ardından, makine kullanımı konusunda uzmanlık eğitimi verdiğimiz tek bir elemana ihtiyacımız oldu. Bu gerçekten iyi. Tüm yıkama prosesi artık çok daha itinalı ve düzenli bir şekilde işliyor, makinenin doldurma ve boşaltma işlemleri de son derece rahat yapılıyor.

  Özelllikle makinenin sağladığı yıkama sonuçları, MEIKO'yu sayısız rakipleri arasından öne çıkarıyor. M-iQ, benzersiz parlaklığa sahip birinci sınıf temizlik sonuçları ile su, deterjan ve enerji tasarrufu sağlıyor.  Satış sonrası servis açısından da makine rakipsiz. Çok az bakım gerektiriyor. Sadece doğru yıkama prosesi için gerekli önlemlerin uygulanması yeterli oluyor.

  Sonuç olarak M-iQ'yu kesinlikle öneririm, özellikle yıkama sonuçları ve tasarruflar önemliyse. Makineye yaptığımız yatırım, sadece dört-beş yıl içinde kendini amorti etti."