İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Heilig Hart Huzur ve Bakımevi

  Her gün 90 dakika daha fazla zaman ve daha düşük maliyetler

  "Her gün, hiç sorun çıkarmadan çalışan bu makineye güvenimiz tam."

  Belçika'nın Kortrijk şehrinde, geniş bir alana yayılan Heilig Hart huzur ve bakımevi, önceki bulaşık makinesine kıyasla yaklaşık %40 oranında maliyet tasarrufu sağlıyor.

  Genel Müdür Hans Callens, süreci şöyle anlatıyor: "İki yıl önce bulaşık makinesini yeni binaya taşıma kararı aldık. Bu durum da organizasyon açısından bir zorluk teşkil ediyordu. MEIKO'nun Belçika'daki temsilcisi Sabemaf firması, bulaşık yıkama operasyonuyla ilgili özel talepleri karşılayan kapsamlı bir çözüm sundu. Biz de bunun üzerine Sabemaf ve MEIKO'da karar kıldık.

  Günde yaklaşık 500 kişinin bulaşığını yıkıyoruz. Bu nedenle B-XL74 N33 V8 P8 model bir M-iQ, mobil bulaşık kabul tezgahı ve FV 250.2 kazan yıkama makinesi aldık.

  Yeni makinedeki konveyör bandının genişliği 740 mm, bu sayede yan yana üç tabak yerleştirebiliyoruz. Bulaşık yıkama operasyonundaki yeni uygulama ve makinenin yüksek kapasitesi sayesinde yıkama süreci yaklaşık 90 dakika daha hızlı gerçekleşiyor. Bu sayede kazandığımız zamanı, örneğin mutfak temizliği gibi, başka işlerde kullanabiliyoruz.

  MEIKO'nun sağladığı bir başka avantaj da su, enerji ve kimyasal tüketiminde elde ettiğimiz tasarruflar. Makine, daha kısa sürede yıkadığı ve 100 litre daha az su tükettiği için tasarruf sağlayabiliyoruz. Aradan geçen iki seneden sonra, Sabemaf ve MEIKO ile yaptığımız işbirliğinin doğru bir karar olduğundan şüphemiz yok. Her gün, hiç sorun çıkarmadan çalışan bu makineye güvenimiz tam."