Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Oteller

  Ödüller
  Her yerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyansta, serviste ve bulaşık makinesinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz çalışıp geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edelim. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere...

  Teklif iste

  Kitchen Innovations Award
  Küche Award 2017

  Konu temizlik olunca hiçbir fırsatı kaçırmayın!

  Otelcilikte dosyalar dolusu hijyen kuralı ve bu kuralların denetlendiği rutin kontroller vardır. İyi ki de vardır, çünkü hijyen beklemek misafirlerinizin hakkıdır. MEIKO, bulaşık yıkama teknolojisinin geldiği son noktayı belirler ve kusursuz hijyen sunar. Böylece işinizi daima sağlama almış olursunuz: mutlu misafirler ve dolu bir otel.

  Daha fazla bilgi alın

  Güven, zamanla artar: 90 yıllık MEIKO tecrübesi.

  Sektöre hizmet veren çok fazla tedarikçi olduğu için doğru kararı vermek bazen zor olabilir. MEIKO ile doğru tarafta yer alırsınız: Mükemmel bir teknoloji artı servis ve danışmanlık artı 90 yıllık tecrübe. Bu, işletmeniz için sağlam bir temeldir.

  Daha fazla bilgi alın

  Bazen en iyi iletişim sözsüz olandır.

  Sürekli değişen personel, farklı iş tecrübeleri ve kültürler... Otellerde tam bir çeşitlilik hakimdir. Neyse ki MEIKO makineleri tüm dilleri konuşur. MEIKO endüstriyel bulaşık makinelerinin ayırıcı özelliği, kolay ve sezgisel kullanımlarıdır. MEIKO teknolojileri basitlikleriyle bir adım öndedir:

  Daha fazla bilgi alın

  Başarı hikayeleri
  Müşterilerimizin hikayesini okuyun:
  Çeşitli segmentler için temiz çözümlerimiz: Oteller
  Servis ve iletişim
  Talebim: