İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Bangi Golf Resort

  MEIKO, 5 yıldızlı otelin tüm hijyen taleplerini karşılıyor

  "MEIKO'yu tercih etmemizin temel nedeni, makinenin sağlam performansı ve firmanın sunduğu birinci sınıf destek."

  Malezya'nın Selangor eyaletindeki Bangi Golf Resort, bölgenin en yüksek yeri olan Bandar Baru Bangi'yi, 5 yıldızlı Resort Otel Bangi-Putrajaya ile paylaşıyor. Yemyeşil bir doğayla çevrili otel, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında yer alıyor. Otel misafirleri, sadece muhteşem manzaranın değil, sakin, huzur dolu bir çevrenin de tadını çıkarıyor.

  MEIKO ise katkısını kazan yıkama makinesi FV 130.2 ile sunuyor. Hem Bangi Golf Resort'un hem de komşu Bangi-Putrajaya Otelinin genel müdürü Soh Chung-Ky, neden başka bir makine değil de bu makineyi seçtiğini çok iyi biliyor:

  "Bu makineyi öncelikle kesme tahtalarının sanitasyonunda kullanıyoruz."MEIKO'yu tercih etmemizin temel nedeni, makinenin sağlam performansı ve MEIKO Malezya'nın gerçekten profesyonel ve yetkin ekibinin sunduğu birinci sınıf destek. Makinenin sunduğu kimyasal, enerji ve su tasarrufu benim için ikinci planda. Benim için önemli olan, doğru sıcaklıklarda güvenilir bir sanitasyon sürecinin sağlanması.

  MEIKO FV 130.2 kazan yıkama makinesini öncelikle, mutfaklarımızda kullanılan kesme tahtalarının temizliği ve sanitasyonu için kullanıyoruz. Burada uyguladığımız hijyen ve sanitasyon kuralları gereğince, işletmede kullanılan tüm kesme tahtalarının her 4 saatte bir temizlenmesi ve sanitasyonu gerekiyor. MEIKO FV 130.2 ile bu uygulama artık çok daha kolay ve son derece etkili bir şekilde yapılıyor.

  Kesme tahtaları üzerindeki salmonella, staphylococcus aureus, e. coli ya da koliform bakteriler gibi patojenlerin tespiti için yapılan son swab testi, MEIKO FV 130.2'nin, daha önce uyguladığımız sanitasyon yöntemlerine göre çok daha iyi sonuçlar verdiğini gösterdi.

  "Herhangi bir teknik sorun olduğunda ya da makinenin kalibrasyonu gerektiğinde, MEIKO'nun bize anında destek göndereceğini biliyoruz."MEIKO çalışanları, optimum temizlik kalitesi sağlamak ve performansımızı iyileştirmek için gerçekten çaba sarf ediyorlar.