İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Botany Bay Hotel

  Yeni M-iClean HXL çift sepetli giyotin tip bulaşık makinesi sayesinde iki kat kapasite

  Kent sahilinde vakit geçirmek için kusursuz bir tercih  

  Broadstairs'teki nefes kesen Kingsgate falezi üzerinde konumlanmış olan Botany Bay Hotel, Kent sahilinde konaklamak isteyenler için kusursuz bir tatil destinasyonu olarak öne çıkıyor.

  Bir aile şirketi olan bağımsız bira işletmesi ve pub zinciri Shepherd Neame'ye ait bu sahil dinlencesi, bünyesindeki büyük restoran ve barlar, 30 oda, 100 ve 25 kişilik kapasiteye sahip etkinlik salonları ve geniş dış oturma alanı ile hayli yoğun günlere sahne olabiliyor.

  Tam da bu sebepten, mutfak ekibi için bulaşık yıkama donanımlarının iyileştirilmesi gerektiğinde, mekanın Gelişim Müdürü olan Simon Howlett kararını MEIKO yönünde vermiş.

  Simon'un sözleriyle: “Temel sorunumuz, ana bulaşıkhanenin fazlasıyla küçük olması ve ihtiyaçlarımızı karşılayamamasıydı; bu da bizi daha iyi bir çözüme başvurmaya itti.ˮ

  Sarp bir doğal doku: Kent sahili
  Broadstairs'teki Botany Bay Hotel'den Kent sahiline bir bakış
  Botany Bay Hotel'in iç alanındaki yemek salonu
  Botany Bay Hotel'in iç alanındaki yemek salonu

  İki kat daha fazla kapasite – Maliyetlerden tasarruf

  “MEIKO bize, eski makinemizi yeni M-iClean HXL çift sepetli giyotin tip bulaşık makinesiyle değiştirmemiz halinde kapasitemizi iki katına çıkarabileceğimiz yönünde bir tavsiye sundu.

  Bulunduğumuz noktada, bunun tam olarak aradığımız teklif olduğuna ikna olduk. Yeni bulaşık makinesi, beklentilerimize uygun olarak kompakt ebatlara sahip. Etrafına harika bir şekilde uyum sağladı ve ihtiyaç duyduğumuz kapasite artışına olanak tanıdı.

  Bulaşık yıkama sürecimizde hissedilir bir gelişim sağlandı: Tam da istediğimiz gibi! Şu ana kadar her zaman, ekiplerimizin daha verimli çalışmasına yardımcı olacak makinelere yatırım yapmaya öncelik verdik. Otomatik kapak sistemi, personelin çalışma koşullarını iyileştirdi; bunun yanında, sağlanan enerji tasarrufları da bir başka büyük avantaj olarak öne çıkıyor.

  Bulaşık makinesi değişimini takip eden Ağustos ayı, neredeyse geçen yılki kadar hareketli geçti: Birçok pub işletmecisi için burumun böyle olmadığının farkındayız! Hükümetin “Eat Out to Help Outˮ (Dışarıda Yiyerek Destek Olun) inisiyatifi, ticari faaliyetlerimize ivme kazandırarak bize büyük yardım sağladı; bu sayede Ağustos ayında rekor seviyede bir ciroya ulaştık.ˮ

  Yeni çift sepetli giyotin tip bulaşık makinesinin kurulumu

  Bulaşıkhanenin kurulumu ve renovasyonu, MEIKO Satış Partneri Kent Catering Service tarafından gerçekleştirildi.

  “Tadilatlara Koronavirüs karantinası öncesinde başladık ve karantinanın bitişiyle birlikte pub'ın tekrar açılışı için çalışmamıza kaldığımız yerden devam ettikˮ, Kent Catering Service'nin Satış Müdürü Paul Simpson bu şekilde ifade ediyor.

  “120 sepet/saat veya 2000 tabaklık maksimum kapasiteye sahip olan yeni bulaşık makinesi, yüksek hacimli tencereler, tavalar ve tepsiler, cam ürünler, çatal-bıçak ve sofra takımları için aynı derecede uygun bir tasarıma sahip. Bu yüksek bulaşık yıkama hacmini ve yükleme ve boşaltma işlemleri sebebiyle oluşan yoğun personel hareketini karşılayabilmek için, bulaşık makinesini yeniden tasarlamamız gerekti. Bunun dışında, bulaşıkhanede yeni bir sınıflandırma istasyonu, ilave dolaplar ve M-iClean HXL'nin yanında yeni bir ön yıkama evyesi kuruldu.ˮ

  MEIKO'dan M-iClean HXL çift sepetli giyotin tip bulaşık makinesi
  Bulaşıkhane kapasitesini artırmak için MEIKO M-iClean HXL

  Botany Bay Hotel'e ilişkin daha fazla bilgi: www.BOTANYBAYHOTEL.co.uk

  www.kentcateringservice.co.uk

  Tavsiye edilen ürünler