İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Otel Endüstrisi

  Bürgenstock Resort: Bulaşık yıkama teknolojisi de dahil olmak üzere her alanda birinci sınıf

  40'ın üzerinde bulaşık makinesi, mükemmel işleyişi ve yıkama sonuçlarını güvence altına alıyor

  Bürgenstock Resort, delüks kaliteye sahip bir otel kültürü anlamına gelir. "Dünya çapında saygınlığın incisi" ünvanına sahip Bürgenstock, misafirlerini 383 oda ve süitin yanı sıra, eşsiz Dört Kanton Gölü manzarasına sahip 68 rezidans süiti dahilinde ağırlıyor. Alp Dağları manzaralı doğal bir arka sahne ile çepeçevre kuşatılmış olan bu tesiste, "premium" ünvanını haketmeyen herhangi bir şeyle karşılaşmak pek mümkün değil. Dünyanın önde gelen siyasetçileri ve en ünlü Hollywood yıldızları: 1870'li yıllardaki kuruluşundan bu yana birçok tanınmış kişinin uğrak noktası olan tesis, bunlar arasında Audrey Hepburn gibi kimi isimlere ise kalıcı olarak ev sahipliği yapmış.

  Bürgenstock Resort'un yeniden açılışı, İsviçre, hatta muhtemelen Avrupa kapsamındaki en büyük açılış etkinliği olarak anılıyor. Bu dört otel akla gelebilecek hiçbir isteği karşılıksız bırakmıyor: Huzur veren Spa süitlerinden, dağ manzaralı Golf sahalarına ve otel bünyesindeki sinemadan birinci sınıf toplantı salonlarına kadar... Otelin merkezinde, her bir ziyaretçi için farklı temalarda özel deneyimler ve enfes mutfak zenginlikleri sunan toplam on restoran ve iki bar hizmet veriyor.

  Elbette bu kapsamda da hizmet yalnızca birinci sınıf bir anlayışla sağlanıyor: ´Ritzcoffier´ restoranında Marc Haeberlin ile, "Binbir Gece Masalları"ndan ´Sharq Oriental´da ya da açık mutfağı ve göl üstü terası ile Uzakdoğulu ´Spices Kitchen´da; dünyanın her yerinden enfes lezzetler... Tüm bunların yanı sıra, 1500 kişilik kapasitesiyle en yüksek talepleri dahi karşılayabilecek çapta bir Catering hizmeti sağlanıyor.

  Böyle büyük bir kapsam ve talep kapasitesi ile çalışıyorken; bulaşık yıkama teknolojisi, dezenfeksiyon teknolojisi ve gıda atığı bertarafı konularında da yalnızca Premium kalite söz konusu olabilir. Mükemmel yıkama sonuçları, güvenilirlik ve verimlilik kelimenin tam anlamıyla vazgeçilmez etkenlerdir. "Bu konuda zirvedeki iş ortağı ile çalışmalıyız" diye düşünen Bürgenstock Resort Mutfak Müdürü Mike Wehrle, hedefi on ikiden vurdukları konusunda ikna olmuş görünüyor. Wehrle için yaptığı ilk karşılaştırma her şeyi apaçık ortaya koymuş: "MEIKO, bizim için açık ara farkla en iyi iş ortağı olacağını gösterdi".

  MEIKO, 40'ın üzerinde bulaşık makinesi ve gıda atık tesisi ile, Bürgenstock Resort'un tamamında kusursuz lojistik ve mükemmel yıkama sonuçlarını güvence altına alıyor. Kompakt yapı ve özel mekan konseptleri ile MEIKO arayı daha da açıyor: Özellikle de muazzam sayıda bardağı tekrar parlatma gerektirmeden tertermiz yapan ters osmoz sistemi ile. Mükemmel servis söz konusu olmadan böylesi bir performansın sağlanması mümkün olamaz; zira Resort günün 24 saati kesintisiz hizmet veriyor. Her zaman ulaşılabilir, teknik sorunlarda hızlı ve profesyonel yardım sunabilen bir servis bu noktada hayati bir zorunluluk anlamına geliyor.

  Bürgenstock Resort, kusursuz uyum gösterebilen bulaşık yıkama teknolojisi ile en yüksek taleplerin dahi karşılanabileceğine ve çok büyük lojistik zorluklarla dahi başa çıkılabileceğine bir ispat teşkil ediyor. Resort'un etkileyici teraslarından, günün Dört Kanton Gölü üzerindeki batımını izleme keyfinin önünde artık hiçbir engel yok.