İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Oostwegel Collection, Inspired Hotels & Restaurants

  Oostwegel Collection, tarihi şatoları, çiftlik evlerini ve manastırları restore eden ve bunlara lüks oteller ve restoranlar olarak yeni bir yaşam soluğu veren uzman bir firma olarak faaliyet gösteriyor.

  Oostwegel Collection, Hollanda'nın güneyindeki Güney Limburg bölgesinde bulunan üç lüks otel ve sekiz restorandan oluşmaktadır. Maastricht şehri, Almanya ve Belçika'ya sınır olan bölgenin başkentidir; Köln ve Brüksel'e bir saatten daha kısa bir mesafede yer alır.

  Firma sahibi Camille Oostwegel'in çalışmaları, ‘kültür, hizmet ve gastronominin sanatsal bir füzyonunu’ ortaya koyuyor. Toplamda, 113 otel odası, süit ve daire ile üç restoran, spa, konferans salonu ve parka sahip lüks bir otele dönüştürülen Château St. Gerlach mülkünün yakın döneme ait 11.1 milyon Euro bütçeli genişletme projesi, buna faaliyetin kapsamına yönelik bir kanıt oluşturuyor.

  St. Gerlach Malikanesi & Manor Çiftliği

  Kökleri 1668 yılına kadar giden ve mülkün giriş kısmında yer alan Manor Çiftliği, 2017 yılında tamamen yenilenerek bir kafe tesisine dönüştürüldü. Yeni St. Gerlach Malikanesi, 1.000 kişilik kapasitesi ile son teknolojiye sahip bir toplantı ve etkinlik mekanı olarak hizmet gösteriyor.

   Mühendislik Departman Müdürü / İnşaat Koordinatörü Bart Kockelkoren buna yönelik olarak; "Oostwegel Collection kapsamındaki her mekan, tamamen kendine özgü bir deneyim sunar. Mekanlar birbirinden çok farklıdır; ancak hepsi de göz alıcı güzelliktedir ve akla gelebilecek her çeşitte lüks ve rahatlık ile donatılmışlardır" şeklinde konuşuyor.

  "Müşterilerimiz için en iyisini istiyoruz; bu yüzden de mevcut en iyi ekipmanları tercih ediyoruz. Bu eski binalarla çalışmak gerçekten güzel bir deneyim; ancak aynı zamanda ulusal anıt olmaları sebebiyle, izin verilen değişiklikler konusunda ciddi kısıtlamalar söz konusu. Bu durum, özellikle belli tipte uygulamaların yapılabilmesini hayli zorlaştırıyor."

  St. Gerlach'a kurulan MEIKO ürünleri arasında; GiO ters osmoz su arıtma sistemine sahip M-iClean Tezgahaltı Bardak Yıkama Makineleri, DV 80.2 Giyotin Tip Bulaşık Makineleri ve saatte 141 sepet veya 2538 tabağa kadar yıkama kapasitesine sahip bir M-iQ K-S54P8 Konveyörlü Bulaşık Makinesinin de dahil olduğu pek çok ekipman bulunuyor.

  Château St. Gerlach tercihini neden MEIKO makineleri yönünde kullandı?

  Bart Kockelkoren bu konuda;"MEIKO ekipmanlarıyla şu ana kadar hep iyi bir deneyim yaşadım", şeklinde vurgu yapıyor. "Hem piyasadan gelen geri bildirimler, hem de mutfak ekipmanı danışmanlarımızın ifadeleri, MEIKO ürünlerinin kalitesi konusunda olumlu izlenimler ortaya koyuyor."

  "Fiyat, yapım kalitesi ve malzemelerin hepsi çok iyi; eleştirecek bir şey bulabilmek hayli zor."

  "MEIKO bulaşık makineleri, aynı zamanda mükemmel bir servis hizmeti ile birlikte sağlanıyor." MEIKO Hollanda gayet tatminkar bir işbirliği sunuyor, gerek hizmetleriyle gerekse kaliteleriyle son derece profesyonel bir faaliyet halindeler."

  "Teknik olarak, yüksek kaliteli bir makineden başarılı yıkama sonuçları beklersiniz; gerçekten temiz, kuru bulaşıklar ve bardaklarda yüksek kalitede bir parlaklık için GiO ters osmoz sistemi bu anlamda kritik bir önem taşır."

  "Ancak, asıl öncelik büyük miktarlarda bulaşık işleyebilme kapasitesi olmalıdır. MEIKO M-iQ K-S54 konveyörlü bulaşık makinesinin kapasitesi öylesine yüksek ki, bulaşıkları yüklemek ve boşaltmak için akıllı ve yüksek nitelikli bir sistem takip etmemiz gerekiyor."

  "MEIKO bulaşık makineleri, insan gücü ihtiyacımızın azalması anlamında da önemli bir rol oynadı. Kalifiye personel bulmanın hayli zor olduğu bu zamanlarda, personel tasarrufu sağlayarak bizi oldukça rahatlattı."

  "Ayrıca, sağlık, güvenlik ve enerji geri kazanımı konularında da ek avantajlar getiriyor. Sürdürülebilirlik, bizim için ileri önceliktir. Müşterilerimiz için en iyisini istiyoruz; bu yüzden de mevcut en iyi ekipmanları tercih ediyoruz."

  * Ocak 2018: St. Gerlach Malikanesi & Manor Çiftliği, aynı ünvana talip olan diğer dokuz finalisti alt ederek Hollanda'da "2017 Yılının En İyi Buluşma Yeri" seçildi.