İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Otel Endüstrisi

  Down Hall Hotel & Spa - Hertfordshire

  İngiltere'nin en köklü sayfiye otellerinden biri için yeni sepetli bulaşık makinesi.

  Down Hall Page Hero

  Down Hall Hotel, İngiltere'nin en köklü sayfiye otellerinden biri olarak tanınıyor. Hertfordshire ve Essex sınırında, Bishop’s Stortford civarındaki Hatfield Heath'de bulunan Down Hall, Londra şehir merkezine 45 dakikalık mesafede ve Stansted Havalimanına yakın bir konumda yer alıyor. Tarihi 1322'ye dayanan bu etkileyici İtalyan stili köşk, ağaçlık alanlar, park bölgeleri ve peyzajlı bahçelerden oluşan 110 dönümlük bir arazi içinde yerleşik bulunuyor.Aynı zamanda ünlü Grill Room restoranının da işletmecisi olan Down Hall, ayrıca 18 süit odası ile, düğünler, özel ve seçkin akşam yemeği organizasyonları için düzenli catering hizmetleri sunuyor.Otel geçen yıl, MEIKO'nun Birleşik Krallık partner distribütörü Commercial Catering Contracts aracılığıyla bir MEIKO FV40.2G-GiO bardak yıkama makinesini bünyesine kattı. Otel, yakın geçmişte eskiyen bulaşık yıkama sistemi değiştirmek amacıyla Commercial Catering Contracts ve MEIKO ile işbirliği yaptı.

  Bu kapsamda, saatte 190 sepete kadar kapasite sunan bir UPster K-M250 sepet taşımalı bulaşık makinesi kurulumu yapıldı.

  Down Hall Hotel Genel Müdür Yardımcısı Will Lyons, şu şekilde konuştu: "Kapasitemizdeki artış ve önümüzdeki yıla yönelik pozitif büyüme tahminimiz sebebiyle, yüksek kaliteli, en üst ürün segmentine ait, sepet taşımalı bir bulaşık makinesine yatırım yapma kararı aldık. Bu ekipmanlarla olan deneyimime göre, bu alanda az sayıda firma zirveye oynuyor; ancak konu müşteri hizmetleri olduğunda MEIKO rakipsiz durumda."

  Commercial Catering Contracts Satış Müdürü Adam Doffman da MEIKO’nun müşteri hizmetinden övgüyle söz ediyor. "Hem Meiko Birleşik Krallık, hem de Bölgesel Satış Müdürü Martin Pinder bize daima kusursuz bir hizmet sağladı. Büyük bir sepet taşımalı bulaşık makinesinın kurulumu her zaman karmaşık bir süreçtir; bunun da ötesinde, otel için yılın en yoğun zamanına yaklaştığımız için bu proje üzerimizde daha da fazla baskı oluşturdu."

  Proje kapsamında, eski sepetli bulaşık makinesinin sökülmesi ve yeni MEIKO sepetli bulaşık makinesini yerleştirmek için alanın yeniden yapılandırılması gerekiyordu. Bulaşıkhane alanı, iş akışını iyileştirmek için etkili biçimde yeniden şekillendirildi; ancak, örneğin havalandırma saçağı gibi değiştirmesi masraflı olacak özelliklerin korunması için de büyük çaba gösterildi. "MEIKO’nun ayrıntılara gösterdiği özeni takdirle karşıladık; zira bu otel müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunan değerli bir müşterimiz, ve bunun karşılığı olarak tedarikçilerinden de aynısını bekliyor.

  MEIKO'dan kelimenin tam anlamıyla birinci sınıf destek aldık.

  Nihai plana ulaşmak için, ekibimizin ve Martin Pinder'ın alanı üç veya dört daha ziyaret etmesi yeterli oldu. Kendisi ilk saha keşfi esnasında hazır bulundu; ardından, teklif edilen KM-250 makine tümleşik bir kurutma bölümüne sahip olduğu için artık ihtiyaç kalmayan KM-250 makine tümleşik bir kurutma bölümüne sahip olduğu için artık ihtiyaç kalmayan bardak kurutma alanın kaldırılması da dahil olmak üzere, mutfak yerleşimindeki değişikliklere yönelik tavsiyeler sunmak için tekrar ziyaret etti. Müşterimiz, Martin'in yürüttükleri işi bu denli iyi anlamış olmasından özellikle etkilendi."

  "Son toplantımızda, yeni alan için çizimler sunuldu. Kendi teknik girdilerimiz ile birleştirilen MEIKO bilgileri sayesinde, müşterinin beklentileri tamamen karşılandı. Müşterimiz ne alıyor olduğunu tam olarak biliyordu; çünkü yeni makineyi tanıtan videolar da dahil olmak üzere kapsamlı bilgilendirme sağladık.

  Ancak belki de en önemlisi, MEIKO ve Martin, müşteriyi sürecin stresinden tamamıyla uzak tutarak çalıştı. Otel, en yoğun sezonlarından birine yaklaşıyordu. Eski makine her geçen gün daha da güvenilmez bir hal alıyordu ve müşteri, yeni MEIKO makine ulaşmadan önce eski makinenin bozulmasından endişe ediyordu. Bu noktada MEIKO, bir arıza durumunda otelin bulaşık yıkama kapasitesini güvence altına almak adına, kendilerine giyotin tip bir bulaşık makinesi ödünç vermeyi teklif etti."

  "Müşterimizin tüm endişelerini gidermek amacıyla teklif edilen MEIKO'ya ait beş yıllık uzatılmış parça ve işçilik garantisi opsiyonu, kendilerince büyük bir memnuniyetle karşıladı.

  Sürecin başlangıcında pek çok soru sorulması gerekiyordu; müşterimizin beklentilerini böylesine kapsamlı bir şekilde karşılayarak tamamına yanıt sağlamış olduk. MEIKO ve Commercial Catering Contracts, yılın en yoğun zamanında dahi bulaşıklara yönelik hiçbir kaygı duymamaları için müşterimize güvence verebildiler."

  Commercial Catering Contracts Ltd, 9 Benfield Way, Portslade, Brighton, East Sussex, BN41 2DA