İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Dutchman Hospitality

  M-iQ - En düşük toplam operasyonel maliyetlere ve daha az çevresel etkiye sahip bulaşık makineleri

  Genel Müdür Mike Palmer: "Mühendislerimizle birlikte çeşitli üreticiler ve makinelerde yaptığımız analiz sonucunda, MEIKO'nun teknolojiyle ilgili konularda diğer üreticilerden önde olduğunu tespit ettik. Isı geri kazanımı ya da son durulama safhasındaki su miktarının azaltılması gibi yeni teknolojilerin entegrasyonunda MEIKO'nun öncü bir rol üstlenmiş olduğunu gördük."

  "Aynı derecede önemli bir başka konu da, MEIKO çalışanlarının, makinelerin verimlilik sağlayan tasarımları konusundaki desteği ve uzmanlık bilgisiydi. Aynı şey, müşteri hizmetleri, eğitim ve bakım için de geçerli. Firmamızdaki bulaşık yıkama teknolojisinde ortağımız MEIKO ekibi olduğu için çok memnunuz."

  Müşterinin satınalma hedefinde en düşük toplam operasyonel maliyete ve daha az çevresel etkiye sahip bir yıkama teknolojisi vardı. MEIKO firmanın bu taleplerini karşıladı. Dutchman Hospitality Group, her yıl iki milyonun üzerinde öğün servis ediyor. Firma, ABD'nin Ohio eyaletinde bulunan dört şehirde beş restoran, pastaneler, iki otel, dört perakende dükkanı, bir süpermarket ve bir de toptancı işletiyor.