İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Yeni bulaşıkhane için ergonomik çözümler

  Polonya'daki Dwór Bogucin oteli ve restoranı için MEIKO bulaşık makineleri

  Dwór Bogucin, Varşova-Lublin yolu üzerinde, Lublin'e 15 km mesafede bulunuyor. Bina kompleksi, üç yıldızlı bir otel, restoran, meyhane ve cenneti andıran üç gölete sahip büyük bir bahçeden oluşuyor. İki banket salonunda 500 kişilik etkinlikler düzenlenebiliyor. Tüm bulaşıkların ve mutfak gereçlerinin temizliği ve hijyeni ciddi anlamda zorlu bir iş. MEIKO endüstriyel bulaşık makineleri, bu zorlu görevin üstesinden mükemmel bir şekilde geliyor: Bulaşıkların yıkanmasında kullanılan otomatik kapaklı iki M-iClean HM giyotin tip bulaşık makinesinin yanı sıra hacimli malzemelerin yıkanması için FV130.2 kazan yıkama makinesi ile!

  “Isı geri kazanımı (ComfortAir) sayesinde ortama buhar yayılmıyor, çalışma konforu artıyor ve elektrik tüketimi de hissedilir derecede düşüyor. M-iClean HM'in otomatik kapak sistemi ile birlikte bulaşıkhanede işimiz çok daha kolay ve rahat olduˮ, diyor aşçıbaşı Andrzej Wójcik ve ekliyor: “Ergonomi konusuna gelecek olursak, ergonomi ve konfor konusunda daha MEIKO'nun yaptığı ilk sunumda ikna olmuştuk."

  Restoranda çalışan garsonlardan biri önemli başka bir konuya dikkat çekiyor: “Ters ozmoz sistemi (GiO MODÜL) ile cam malzemelerin yüzeyinde oluşan çirkin tortular ortadan kalktı; böylece saatler süren elle parlatma işi, kırılmalar ve yaralanmalar da tarihe karıştı.ˮ

  “Kazan yıkama makinesi (FV130.2) sayesinde tüm mutfak gereçlerimizi kesintisiz bir şekilde ve görülmedik bir verimle yıkıyoruz. Özellikle büyük etkinliklere hazırlanırken mutfakta yapılacak çok iş oluyor; şimdi en azından bir sorunumuz ortadan kalkmış olduˮ, diyerek memnuniyetini ifade ediyor mutfak şefi.

  İşletmenin sahibi Grzegorz Krajewski ise şöyle diyor: “Yüksek hijyen standartları ve misafirlerimizin sağlığı birinci önceliğimiz ve MEIKO'nun sunduğu çözümler sayesinde bunların ikisini de garanti edebiliyoruz. Ayrıca personelimizin iş yükünü azaltmak ve bulaşık yıkama sürecini hızlandırmak da bizim için önemliydi ve MEIKO teknolojisi ile mutfağımızda çalışmayı kolaylaştırdık.ˮ

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  Umkehr-Osmose-Anlage - GiO-Modul
  Bulaşık makineleri için ters ozmoz sistemi

  MEIKO'nun GiO MODÜL teknolojisi, makineye entegre veya makineden ayrı olarak sunulur.