İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  InterContinental London - The O2

  InterContinental Londra, The O2 için lüks hizmet

  InterContinental Londra'da

  Sayıda M-iQ konveyörlü ve tırnaklı bulaşık makineleri de dahil olmak üzere otelin tamamında kurulu MEIKO bulaşık makineleri, ana restorana, konferans ve banket salonlarına hizmet veriyor.

  18 katlı, 453 odalı InterContinental Londra -The O2-, Greenwich yarımadasında, O2 arenaya bitişik, Canary Wharf'ın karşısında, Thames nehri üzerine kurulu Emirates teleferiğine yürüme mesafesinde 3 hektar alana sahip bir otel. 

  Nehir kenarındaki otelden ayrıca Thames Clipper tekne servisleriyle Londra'nın merkezine ve Greenwich'e, Jubilee metro hattıyla da Londra'nın batı ucuna ve City havalimanına hızlı ulaşım mümkün. Bina, 3.100 metrekare, sütunsuz bir konferans salonuna, Thames Nehri'ne bakan, ön kısmında ayrı fonksiyonel bir alanı da bulunan 3.000 misafir kapasiteli balo salonuna ve 500 kişi ağırlayabilen 20 farklı alana daha sahip. Ayrıca tesiste beş restoran, bar ve yüzme havuzlu lüks bir spa da bulunuyor. 

  InterContinental Londra - The O2, InterContinental Hotels Group ile yapılan franchise anlaşması kapsamında Arora Group tarafından yönetilip işletiliyor. Yiyecek-içecek alanlarının tesisi Airedale Group tarafından yapılmış, çok sayıda M-iQ konveyörlü ve tırnaklı bulaşık makineleri de dahil olmak üzere otelin tamamında kurulu MEIKO bulaşık makineleri, ana restorana, konferans ve banket salonlarına hizmet veriyor. 

  Executive Sous Chef Michael Sodah, Park Plaza Westminster Bridge otelinden buraya gelmiş. Sodah şöyle diyor: "Aynı şekilde MEIKO bulaşık makinesi kullanan Park Plaza'daki deneyimlerden biliyorum, pazardaki en iyi makinelere sahibiz. "Banket operasyonlarına hizmet veren ana bulaşıkhanede iki M-iQ makine var; biri tabak-çanak için kullanılan tırnaklı makine, diğeri de bardak ve çatal-bıçaklar için kullandığımız konveyörlü makine. Bu bulaşıkhane, hemen yakında bulunan bir DV 80.2 GiO ile destekleniyor ve bu makinede de diğer ufak tefek malzemeler yıkanıyor.

  "Bu, buradaki farklı anadillere sahip çalışanlarımız için büyük yardımı olan kolay anlaşılır bir özellik. Renk kodlaması basit görsel açıklama getiriyor ve sistem gerçekten iyi çalışıyor."

  Banket operasyonlarında 3.000 kişi ağırladığımız oluyor, dolayısıyla mükemmel sonuçlar veren, güvenilir bir sisteme ihtiyacımız vardı." Otelin toplam mutfak personeli 30 şef ve 10 bulaşıkçıdan oluşuyor, ama büyük organizasyonlarda 80 şef ve 60 bulaşıkçıya kadar çıkabiliyormuş. 

  "Bulaşıkçıların, makinenin temizliği için ne yapmaları gerektiğini kolay anlamaları özellikle hoşuma gidiyor" diyen Sodah sözlerini şöyle sürdürüyor: "Genel olarak makinede mavi olan her parçanın çıkarılması gerekiyor; bu, buradaki farklı anadillere sahip çalışanlarımız için büyük yardımı olan kolay anlaşılır bir özellik. Renk kodlaması basit görsel açıklama getiriyor ve sistem gerçekten iyi çalışıyor."

  MEIKO'nun son M-iQ konveyörlü ve tırnaklı bulaşık yıkama sistemleri, geleneksel yıkama sistemlerine kıyasla ciddi ölçüde enerji ve kimyasal tasarrufu sağlıyor. Konveyörlü ve tırnaklı bulaşık makineleri, önceki modellere oranla %33 daha az su ve deterjan tüketirken, yüksek basınçlı yıkama sistemi sayesinde temizlik performansı da %30 iyileşiyor. Her makine sipariş üzerine oluşturuluyor.

  Isı geri kazanım sistemi standart olarak mevcut; ayrıca ısı geri kazanım ekipmanı almak gerekmiyor, böylece, makine ebadına bağlı olarak, £5,000 ila £8,000 arası tasarruf sağlanmış oluyor.