İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Lancaster London

  Lancaster Londra'daki bulaşık yıkama operasyonu artık tamamen MEIKO makineleri ile yapılıyor

  Sparkling glasses with M-iQ

  4 yıldızlı prestijli otelde, yerden tavana uzanan pencerelerinden Hyde Park'ın göründüğü ünlü Island Grill, kahvaltıdan gece 11'e kadar hizmet veriyor. Hemen yanındaki Lounge Bar, beyaz çikolatalı tatlı, fıstıklı makaron, meyveli turta ve karamelli fındıklı dilimler eşliğinde içilen akşamüstü çayıyla ünlü.

  The Daily Mail gazetesinin online seyahat rehberi kısa süre önce Lancaster Londra'yı ülkedeki en iyi akşamüstü çay servisi mekanları arasında gösterdi. Tezgahaltı bulaşık makinelerinde yapılan tedarikçi değişimi kapsamında Lancaster Londra'da üç adet FV 40.2 GiO bulaşık makinesi kuruldu.

  Bunlardan ikisi Lounge Bar'da kullanılıyor. Üçüncüsü ise, yoğun bir şekilde çalışan Island Grill'in sıcak içecek servisinde, tabak, çatal-bıçak ve bardakları yıkıyor.

  Her üç makinede de MEIKO'nun GiO ters ozmoz sistemi var, böylece lekesiz, pırıl pırıl sonuçlar sağlandığı gibi, su yumuşatıcı kullanmaya da gerek kalmıyor.

  Lancester Londra gibi müşterilerde teknik açıdan en gelişmiş bulaşık makinelerini kullanmanın sayısız faydası var.  MEIKO İngiltere, beş yıl süreyle "ek masraf yok" garantisi verebilen tek bulaşık makinesi tedarikçisi.

  Bu garanti sayesinde müşteriler operasyonel maliyetlerini beklenmedik veya bütçelenmemiş onarım faturası riski olmadan sabitleyebiliyor. Lancaster Londra'nın Satın Alma Direktörü Clare Wright FCIPS bu konuda şöyle diyor: "MEIKO'nun satış sonrası desteğinden çok memnunuz ve uzatılmış garanti teklifini kabul etmek kesinlikle çok mantıklıydı.

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  2010 ve 2011'de büyük makinelerimizi MEIKO'nun makineleriyle değiştirdik ve sonuçlardan çok memnunuz. Oteldeki bulaşık yıkama operasyonu artık tamamen MEIKO makineleriyle yapılıyor. Personel, makinelerin kullanımının kolay olduğunu düşünüyor ve daha da önemlisi, sonuçlardan çok memnunlar."

  İki ana mutfak farklı katlarda yer alıyor ve 2.000 kuveri bulabilen servis kapasitesini karşılayabilmek için birlikte çalışıyor. Makinelerde yapılan bu değişimde, enerji tasarrufuna önem verilmiş ve back of house alanlarında yapılan yenilemelerde, ters ozmoz sistemli yeni M-iQ bulaşık makinesi, Westbourne mutfağına bardak yıkama makinesi olarak kurulmuş.

  Üst kattaki Nine King'in mutfağında, geniş gövdeli bir M-iQ tırnaklı bulaşık makinesi ve standart genişlikte bir M-iQ makine, tabak ve çatal-bıçakları yıkıyor.

  2011'de, o tarihteki Back of House Operasyonları Direktörü Oliver Darwin şöyle demiş: "Yıkama kalitesi mükemmel; artık yıkamadan sonra elle parlatma yapmamıza gerek yok. Eski makineler varken üç kişi elle parlatma yapıyordu, şimdiyse sadece bulaşıklar OK mi diye kontrol ediyoruz.

  MEIKO'nun su verimliliği ve deterjan tüketimleriyle ilgili sağladığı istatistikler de çok iyi; bunlar çevre konusunda firma içi denetlemeler için bize gereken bilgiler ve çevre dostu felsefemiz için de çok kıymetli."

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.