İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Otel Endüstrisi

  NOBU HOTEL, Londra için MEIKO sepet taşımalı bulaşık makinesi

  Yeni bulaşık makineleri, bulaşık yıkama ve mutfak alanlarına minimum ısı girişini güvence altına alır

  NOBU HOTEL London Page Hero

  Catering Equipment Solutions tarafından, Nobu Restoran ve Bar ve lobi salonunun mutfağı ve barı için, mutfağın ve müşteri erişimine kapalı tesislerin tasarım geliştirimi, kurulumu ve donatımı da dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet sağlandı. Kilir bir ekipman olarak, ana bodrum katı seviyesindeki mutfağın yakınına bir MEIKO UPster-K sepet taşımalı bulaşık makinesi yerleştirildi. CES MD Anna McNamara'nın ifadeleriyle: "Müşterimiz, bulaşıkhanesi için en sıkı standartları uyguluyor. Bizden ayrıca, yalnızca bulaşık yıkamakla kalmayıp başka faydalar da sağlayabilecek bir makine talep edildi."

  "MEIKO UPster K-M250 yalnızca mutfaktaki tüm bulaşıkları yıkamakla kalmıyor; ayrıca sahip olduğu ısı geri kazanım özelliğiyle, ısıyı ve buharı makinenin çevresinden uzaklaştırarak havalandırma yükünü önemli ölçüde azaltıyor ve bulaşıkhaneyi çalışması keyifli bir yer haline getiriyor."

  Proje tasarımının kritik bir odağı da, bodrumdaki mutfakta ve müşteri erişimine kapalı alanlarda biriken ısı çıkışının minimize edilmesi, böylece hem havalandırma hem de mekanik ve elektrik altyapısı üzerindeki yükün azaltılması oldu.CES tasarımcıları ayrıca, atık ısıyı harici olarak yönlendirmek için "uzaktan" soğutmayı uygulamaya koydu. Kompresörler mutfağın dışına yerleştirildi ve buzdolaplarına ve donduruculara döşenen özel bir boru tesisatı aracılığıyla bağlandı. MEIKO sepet taşımalı bulaşık makineleri, entegre ısı geri kazanım sistemi ile donatılmıştır, kompakt boyutlar sunar ve güvenilirlik ve üstün yıkama kaliteleriyle bilinirler. Ancak en önemlisi, UPster K sepet taşımalı bulaşık makineleri, kendi atık buharını etkin şekilde geri edinmek üzere tümleşik ısı geri kazanım sistemi ile donatılmıştır; böylece bulaşık ve mutfak alanlarına minimum ısı girişi emniyet altına alınır.