İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Ritter Otel, Durbach

  UPster bulaşık makinesi - Her şey hızlı olması gerektiğinde ideal çözüm

  Dört yıldızlı otel ve Michelin yıldızlı restoran "Wilder Ritter", rustik stildeki "Ritterkeller" (şövalye mahzeni), "Ritter Stube" (şövalye odası), ayrıca otel misafirlerine hizmet veren "Wintergarten" restoranları, her geçen gün daha çok misafir çekiyor. 2013 yılı sonunda gerçekleştirilen renovasyonun ardından otelin oda sayısı 87'ye çıktı.

  Bu gelişmeler karşısında, restoran bulaşıkhanesinde kapasite sınırlarına ulaşılmış olması şaşırtıcı değildi. Otelin işletmecisi Dominic Müller memnun bir ifadeyle, "Akşamları çıkan en fazla 1000 tabaklık bulaşığın üstesinden MEIKO'nun yeni makinesi UPster ile kolayca gelebiliyoruz" diyor. Otel yönetimi, bir önceki makinenin kapladığı yeri kesinlikle aşmayacak, ama performansı daha yüksek bir makine arıyordu. Bu sırada, 2015'te geliştirilmiş olan yeni UPster'ın deneme kurulumu zamanlama olarak tam denk geldi. Michael Mayer, konuyla ilgili "UPster serisiyle, giyotin tip bulaşık makinelerindeki kompakt makine sınıfını tamamen yeniden tanımladık" diyor.

  MEIKO Almanya, İsviçre ve Avusturya Satış Müdürü Mayer, "Ritter"deki ihtiyaçları tam da yeni serinin karşılayacağı ihtiyaçlar olarak tanımlıyor: "Hızlı bir şekilde alternatif bulunması gerektiğinde UPster ideal bir çözüm, çünkü modüler yapısı sayesinde UPster'ın teslimat süresi çok kısa. Kompakt yapısı sayesinde en küçük bulaşıkhanede de kullanılabiliyor. Performans açısından da örneğin M-iQ gibi büyük makinelerimizin gerisinde kalmıyor."

  Böylece UPster'ı ekibine katan aşçıbaşı André Tienelt makinenin yıkama sonuçlarından oldukça memnun. "Tabaklar benim için üzerinde sanatımızı sergilediğimiz tuvaller" sözleriyle mükemmel bir yıkama sonucunun önemine değinen Tienelt, sözlerine şöyle devam ediyor:

  "Mükemmel bir şekilde temizlenmemiş bulaşığı göze alamayız."

  Makinenin, güvenilirliğinin yanı sıra Tienelt'in hoşuna giden bir başka özelliği de, yıkama sonrası kurulama ve parlatma gerektirmediğinden çalışan sayısındaki azalma.

  Durchbach'daki Ritter Oteli 350 yıllık bir geçmişe sahip. Ortenau bölgesindeki ilk tesislerden biri olan otel, birçok başarıya da imza atmış. Bunların içinde en günceli Wilder Ritter restoranının, değişen aşçısına rağmen Michelin yıldızını korumasıydı. Ayrıca mekan, En İyi Oteller, En İyi Lüks Oteller ve En İyi Romantik Oteller kategorilerinde de Almanya'daki ilk 25 tesis arasında yer alıyor. Mekan, restoran rehberi Gault Millau tarafından verilen iki aşçı şapkasının, Wine Spectator tarafından verilen "Best of Award of Excellence" ödülünün ve restoran rehberi "Feinschmecker" tarafından verilen kalite göstergesi iki "F"nin de sahibi.