İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Hilpoltstein İtfaiyesi

  MEIKO temizleme ve dezenfeksiyon makinesi sayesinde zararlı kimyasal kullanımına son.

  Hilpoltstein İtfaiyesi Solunum Koruma Ekipmanları Bakım Teknisyeni Matthias Massopust, konu işini organize etmek olunca tam bir mükemmelliyetçi. MEIKO teknolojisinin işleri daha da kolaylaştırması onu yeni çözüm olanaklarına teşvik etti: "Solunum maskesi saklama kaplarını, TopClean M ile düzenli olarak yıkıyoruz. Çünkü maskeleri pvc'li ambalaj yerine, kullanımlarına kadar kendi kaplarında saklıyoruz."

  Matthias Massopust solunum koruma ekipmanlarının temizliğinde kullanılan temizleme ve dezenfeksiyon makinesini ilk defa 2014'te Dräger'deki bir bilgilendirme gününde görmüş.

  Massopust "uzun zamandır istediğim çözümü sonunda bulmuştum" diyor.

  Belediyenin itfaiye bütçesine başvuru yapılmış, mali işler sorumlusu ve belediye meclisi, özellikle maskelerin manuel temizliği için daldırma tankında kullanılan kimyasalların sağlığa ne kadar zararlı olduğu anlatıldıktan sonra, başvuruyu onaylamış. On kilometre uzaklıktaki komşu kasaba Allersberg'de de aynı ihtiyaç söz konusu olduğundan, iki makinenin alımı birleştirilerek indirim de alınmış: "Hatta bu çözüm belediye için daha da ucuza geldi. Çünkü makine alınmasaydı, bir havalandırma sistemi kurmak zorunda kalacaktık ve aktif kullanılan 65 maskeyi ve 40 akciğer otomatiğini verimsiz bir şekilde elle temizlemeye devam edecektik."