İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Lahr İtfaiyesi

  TopClean M sayesinde solunum maskesi bakım tesisinde tempolu ve istikrarlı süreçler

  Lahr şehrinin itfaiyesinde Solunum Maskesi ve Ekipman Departman Yöneticisi olarak çalışan Ralf Wieseke: "Eskiden 30 - 40 maskenin temizlenmesi 30 dakika dezenfeksiyon ve 4 saat kurutma dahil 5 saat sürerken bugün bu makinelerle yarısı kadar sürede işimizi bitiriyoruz." Wieseke, çürüyen yapay gübreyle alakalı bir görevi dün gibi hatırlıyor: "Amonyakla birlikte, maskenin komple dış yüzeyine temas eden son derece agresif bir madde ortaya çıkıyordu." Wieseke, solunum maskesi departman yöneticisi olarak bu gibi durumlarda tüm maskelerin ve regülatörlerin düzgün şekilde temizlenmesine çok daha fazla dikkat ediyor. Yıkanan ekipmanın mikropsuz bir şekilde kurutulmasını ve soğutulmasını MEIKO Dry & Cool teknolojisi sağlıyor.

  Amir Thomas Happersberger, yüksek proses güvenliğine önem veriyor: "Şimdiye kadar uyguladığımız manuel yönteme de izin veriliyordu."

  "Ancak TopClean M sadece izin verilen bir yöntem değil aynı zamanda daha yüksek proses güvenliği sağlıyor."

  "Manuel temizlik yapılan dönemlerde, temizlik sırasında acil göreve gidilmesi gerektiğinde maskeler gereğinden fazla temizleme havuzunda kalıyordu. Sonuç olarak akışkanlaştırıcı, maskelerin lastiğinden ayrılıyordu ve itfaiyeciler maskeyi taktığında yüzlerinde siyah çizgiler oluşuyordu."