İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Northwest Üniversitesi için Tırnaklı Bulaşık Makineleri ve Gıda Atığı Susuzlaştırma Üniteleri

  MEIKO bulaşık yıkama sistemleri, mükemmel yıkama sonuçlarının yanında işçilik ve maliyet tasarrufu avantajları da sağladığı için seçildi.

  22 fakülte ve bölümden ve bir doktora okulundan oluşan Northwestern Üniversitesi'nin bünyesindeki iki kampüsten biri, Chang’an veya Güney Kampüs olarak anılıyor. NWU bünyesinde yaklaşık 2.500 akademik ve idari personel çalışmakta. 7.000 doktora öğrencisi de dahil edildiğinde öğrenci sayısı 23.000'i aşıyor. NWU, uluslararası öğrenci değişim programlarına büyük önem vermekte; buna göre NWU bünyesinde yaklaşık 700 uluslararası öğrenci öğrenim görüyor.

  Üniversite, Çin'e başkentlik yapmış, ünlü İpek Yolu'nun başlangıç noktası olan ve ayrıca Toprak Askerler ve Çin Uzay Araştırmaları Programına da ev sahipliği yapan Şian'da yerleşik bulunuyor. Yemekhane binası, birinci katta 3000 kişi kapasiteli personel ve öğrenci kantini, ikinci katta yaklaşık 2000 kişi kapasiteli yerel lezzetler kantini, üçüncü ve dördüncü katlarda ise 1000 kişi kapasiteli restoranlar dahilinde hizmet veriyor.

  MEIKO Wash-Up Technologies Ltd.'in Guangdong ilindeki Zhongshan merkez ofisi tarafından yeni bir bulaşık yıkama çözümü kurulmadan önce, Chang’an Kampüsünde çatal bıçak ve tabakların temizlenmesi ve dezenfektasyonu için geleneksel yöntemler kullanılmakta, gıda atıkları da manuel olarak elleçlenmekteydi. Eski sistem, büyük bir çatal bıçak ve tabak stoku bulundurmayı ve çatal bıçakların dezenfeksiyonu için dezenfektanlar kullanılmasını zorunlu kılıyordu. MEIKO bulaşık yıkama sistemleri, mükemmel yıkama sonuçlarının yanında işçilik ve maliyet tasarrufu avantajları da sağladığı için seçildi.

  MEIKO Wash-Up Technologies, entegre bir bulaşık yıkama ve gıda atığı elleçleme çözümü sundu. Büyük bir çatal bıçak ve tabak stoku gerekli olmadığı için, hem işletim hem de işçilik maliyetleri düşürüldü.

  Birinci ve ikinci kat tesisleri, saatte 7.000 tabağa kadar yıkama kapasitesi için MEIKO B690VAP-CSS-Top tırnaklı bulaşık makineleri ile birlikte çalışan bi-cord konveyörler ve otomatik rezervuara sahip AZP 80 gıda atığı susuzlaştırma ünitesi ile donatılmış durumda. Buna göre, atık gıda, AZP'yi besleyen otomatik rezervuarın içine atılır. Ardından gıda atığının hacmi AZP tarafından, işçilikte, taşımada ve depolamada önemli ölçüde tasarruf sağlayacak biçimde. yüzde 80'e kadar oranda azaltır. Üçünü ve dördüncü kat tesisleri, 2.000 tabak/saat kapasiteli MEIKO B190P tırnaklı bulaşık makineleri ile donatılmış durumda.

  CSS-Top sistemi, kimyasal madde tüketiminin %80'e varan oranda düşürülmesine etkili biçimde yardımcı olur. CSS-Top entegrasyonu ayrıca, bulaşık yıkama kapasitesini yaklaşık %20 kadar artırarak, enerji ve su tüketiminde daha da fazla tasarruf elde edilmesine de katkıda bulunur.