İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Pennells Garden Centre

  Yeni bulaşık makinesi etkileyici bir üretim kalitesi sunuyor.

  Pennells Lincoln bahçe merkezindeki Gardeners Restaurant'ın, kuver kapasitesi 260'dan 420'ye çıkınca, eski bulaşık makinesi yetersiz gelmeye başlamış.

  "Meiko bulaşık yıkama sistemini tercih ettik, çünkü bu kadar yoğun çalışan bir restoran için çok kaliteli bir ürün ve çok iyi bir satış sonrası hizmet gerekliydi"

  diyor Vision Commercial Kitchens İş Geliştirme Direktörü Chris Rouine.

  Vision, mutfak alanını, 400+ kuver kapasiteli self-servis restoranının ihtiyaçlarını karşılayabilen yeni bulaşık yıkama sistemine uygun şekilde genişletmiş.

  Buraya iki makine kurulmuş; bunlardan biri, entegre ısı geri kazanımı olan, kurutmalı ve saatte 190 sepet kapasiteli  UPster K-M250 WR1TR3 konveyörlü bulaşık makinesi. Bu makine tüm tabak, çanak ve çatal-bıçakları yıkarken; cam malzemeler ise, GiO ters ozmoz su arıtma sistemi sayesinde elle parlatılmış gibi ışıl ışıl bardaklar sağlayan FV40.2G tezgahaltı bulaşık makinesinde yıkanıyor.

  Umkehr-Osmose-Anlage
  Ters ozmoz: Elle parlatma gerektirmeyen pırıl pırıl yıkama sonuçları

  Bardak ve bulaşıklarda pırıl pırıl sonuçlara ulaşmak için su kalitesinin iyileştirilmesi ancak demineralize suyla veya ozmoz suyuyla mümkündür.

  Şirket Başkanı Richard Pennell konuyla ilgili şöyle diyor: "Uzun süre alternatif tedarikçilerle görüştük. En profesyoneli şüphesiz Vision Commercial Kitchens ekibiydi. Alternatifleri incelerken yardımcı oldular ve teklif edilen makineleri operasyon halinde görmemiz için ziyaretler organize ettiler."

  "Yeni makineden gerçekten çok memnunuz."

  Tesadüf eseri Vision, 18 ay önce Preston'da başka bir bahçe merkezi olan Barton Grange için benzer bir proje üzerinde çalışmış ve bu proje, etkili bir bulaşık yıkama sisteminin sunduğu farkları göstermek açısından ideal bir örnek oluşturmuş.

  Pennells, 1780'e uzanan kökleriyle ülkenin en eski bahçe firmalarından biri ve muhtemelen aynı aile tarafından sürdürülen en eski kuruluş. Firma Richard Pennell tarafından 1780'de kurulmuş, bugün yedinci ve sekizinci kuşaktan Richard Pennell ile oğlu William tarafından işletiliyor.

  Firmanın en eski kataloğu 1840'lardan kalma. Katalogdaki bilgiye göre fidanlıklarda çok çeşitli bitkiler yetiştiriliyormuş, özellikle meyve ve gül ağaçları çoğunluktaymış. İlginçtir o zamanlar bir gül fidanıyla meyve ağacının maliyeti aynıymış.

  2015'de yapılan yenilikler kapsamında genişletilmiş perakende satış alanları, yeni lüks bir yiyecek alanı (2015/6'da Yılın Kasabı ulusal ödülünü alan Simpsons Butchers da burada) ve tamamen kapalı bir bitki alanı bulunuyor. 420 misafir kapasiteli restoranın açık yemek pişirme alanı da var.

  Pennells Lincoln, Ulusal Bahçe Merkezleri Derneği Ödüllerinde Midlands bölgesi '2016'nın En İyi Bahçe Merkezi' ödülünü kazanmış! Barton Grange da '2016'nın En İyi Bahçe Merkezi' ödülünün sahibi olmuş.