İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Vodafone GmbH

  Yatay ve dikey konveyör teknolojileri ile M-iQ tırnaklı bulaşık makineleri iş başında

  Yaklaşık 11.000 çalışanı ve sadece Almanya'da 9,6 milyar Euro cirosuyla Vodafone GmbH, Almanya ve Avrupa'nın önde gelen telekomünikasyon tedarikçilerinden biridir.

  Düsseldorf'daki Almanya merkezindeki 5.000 kişi Vodafone'un mobil ve sabit hatları, internet ve geniş bant hizmetleri üzerinde çalışarak şirketin telekomünikasyon pazarındaki innovasyon liderliğini pekiştiriyor. Bu yılın mart ayında Vodafone yerleşkesindeki yeni şirket merkezine taşınıldığından beri Vodefone'da yeni bir personel yemekhanesi konsepti uygulanıyor.

  Restoranda bulunan üç adet kirli bulaşık iade bandı, restoranın hizmet verdiği saatler esnasında tam kapasite çalışıyor. İleri teknoloji konveyör sistemi yatay ve dikey konveyörlerden oluşuyor ve bulaşıkları direkt bulaşıkhaneye taşıyor.

  Taşıma prosesi binanın farklı katlarından geçiyor ve kirli bulaşıkların taşınması restoran tavanının altındaki kapalı tüneller içinde gerçekleşiyor. Çeşitli konveyör bantları birleşme ve makas fonksiyonlarıyla düz bir hat halinde bulaşıkhaneye gidiyor. Taşıma prosesi ve birleşme tüneller içinde gerçekleştiğinden, en yüksek operasyon güvenliği son derece önemlidir.

  Üretici olarak MEIKO'nun seçilmesi tesadüfen alınmış bir karar değil. Karmaşık teknolojiye ve kontrol mekanizmalarına sahip son derece kompleks konveyör sistemlerinde Meiko geniş bir tecrübeye sahip.

  Keza kurulan bulaşık makineleri de güçlü bir performansa sahip. Yemekhanelerden gelen bulaşıklar ve mutfaktan gelen hazırlık ekipmanları M-iQ serisine ait beş adet tırnaklı bulaşık makinesinde yıkanıyor.

  Makineler, kaynakları koruyan bir şekilde çalışıyor, tüm mutfak operasyonunun verimliliğine önemli bir katkı ve mükemmel ötesi bulaşık yıkama sonuçları sağlıyor. Böylece Branislav Cucic 90 kişilik ekibiyle en yoğun zamanlarda da asıl işine odaklanabiliyor.