İletişim
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Doktor şapka mavi

  Mavi kullanım konsepti

  M-iClean – Mavi verimlilik

  Su dalgası

  MEIKO bulaşık makineleri, maksimum ekonomi sağlamak üzere tasarlanır ve üretilir. M-iClean, bu konuda standartları belirler. Yenilikçi bulaşık yıkama teknolojisinin tüm özellikleriyle donatılmış M-iClean, sezgisel kullanım konsepti ile maksimum verimlilik ve güvenlik sağlar.

   

  Kullanım konsepti: Sezgisel, ergonomik, mantıksal

  Anlaşılırlık bir numaralı önceliğimizdir: M-iClean, son derece güvenli ve basit bir kullanım konseptine sahiptir; bu, renkler sayesinde mümkündür. Mavi renkteki veya mavi renkte yanan tüm makine parçaları dokunulabilir, çalıştırılabilir veya temizlenebilir. Bu renk kodlaması sayesinde, hatalı kullanım veya yıkama esnasında hatalı müdahaleler önlenir.

  Mavi aydınlatmalı dokunmatik ekranda, sadece o esnada kullanılabilen fonksiyonlar gösterilir. Mavi renkteki dinamik ilerleme çubuğu, program akışını net bir şekilde gösterir. Makinenin içindeki M-iClean filtresi gibi mavi renkteki parçalar, kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilen veya temizlenebilen parçalardır.

  Teknoloji ve estetik bir arada

  M-iClean, yıkama ve durulama fonksiyonlarını uyumlu bir şekilde birleştiren, paslanmaz çelikten üretilmiş kombine yıkama ve durulama koluna sahiptir.

  Avantajlar:
  1. Kolların birbirini engelleme riski yoktur
  2. Uzun ömürlü ve sağlam malzemeden yapılmıştır
  3. Temizlemesi çok kolaydır

  Kombine yıkama sistemi, daha etkili olmasının yanı sıra estetik açıdan da daha göz alıcıdır.

  Kolay temizlik, sıfır sorun

  Kirin güvenilir bir şekilde uzaklaştırılması ve kullanıcı dostu temizlik, tek hareketle çıkarılabilen M-iClean filtresinin benzersiz avantajlarındandır. Filtrenin mavi renkteki tasarımı, MEIKO'nun mavi kullanım konseptinin bir parçası olduğunu gösterir. Dolayısıyla bu parçayı çıkarabilir, temizleyebilir ve tekrar yerleştirebilirsiniz. Hem de son derece hızlı bir şekilde! Her şeyin doğru yerleştirilip yerleştirilmediği, M-iClean tarafından otomatik olarak kontrol edilir.