Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean H

  Giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean H, hem çalışma performansı ve kullanım konforunda, hem de temizlikte ve tasarrufta yeni standartları belirliyor: Kısaltılmış program süreleri, daha hızlı kurutma, daha düşük personel maliyetleri... Yıkama cennetine hoşgeldiniz!
  Die saubere Lösung

  Giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean HM ile dağ gibi birikmiş bulaşıklar eriyip gider: Bu ergonomik bulaşık yıkama teknolojisi, hızlı ve ekonomik çalışma imkanı sağlar. Bu da, beraberinde %80 azaltılmış nem birikimi ve %21'e varan enerji tasarrufu getirir. Bir kolay kullanım ve ekonomi harikası!

  Kapak hafif bir dokunuşla adeta kendiliğinden açılır ve kapanır. Güç uygulamanız gerekmez. Fevkalade bir konfor! Giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean HM, personel için şimdiye kadar görülmemiş bir konfor ve hafifletilmiş çalışma koşulları sunmakla kalmaz; getirdiği ergonomi ile hem zamandan, hem de maliyetten tasarruf sağlar. Günlük bulaşık yıkama uğraşı 30 dakika daha az vaktinizi alır ve bulaşıklar çok daha hızlı kurutur. "Fanlı kurutma tezgahı" anahtar ifadesi, daha az personel gereksinimi ve işletim maliyeti ile birlikte bu makinenin genel konseptini belirler.

  Ebatlar

  M-iClean HM
  Ebatlar
  Genişlik635 mm
  Derinlik750 mm
  Yükseklik1520 mm
  Kapak açıldığında yükseklik2080 mm
  Giriş yüksekliği505 mm
  Sepet ebatları500 x 500 mm (540 x 500)
  Performans
  Program süreleri *60 / 90 / 210 s
  Teorik sepet kapasitesi60 / 40 / 17 Sepet/sa
  Pompa motoru0,75 kW / 4,60 A
  Tank hacmi22,0 l
  Durulama suyu miktarı2,4 l/Sepet, değişken
  Tank ısıtma4,00 kW / 10,00 A
  Teknik veriler
  Toplam bağlantı gücü9,2 kW
  Koruma sınıfı
  Koruma sınıfıIP X5

  Kirli bulaşıklara karşı tam güçte hazır; aynı zamanda son derece kolay kullanımlı ve çevre dostu. Kolaylaştırılmış çalışma rutini, kısaltılmış program süreleri, iyileştirilmiş oda havası ve ideal durulama ve kurutma sonuçları: M-iClean H giyotin tip bulaşık makinesi, bunların hepsini tek bir gövdenin altında sunar. Hem de nasıl! 560 mm'lik geçiş yüksekliği ve 650 x 500 mm'ye varan sepet ölçüleri sayesinde, M-iClean HL giyotin tip bulaşık makinesi yıkama konforunu XXL ebadında mümkün kılar.

  Hafifçe bir dokunuşla açın veya kapatın: Ergonominin zirvesinde bir konfor! Hem de göz açıp kapayıncaya kadar! Zira yeni ergonomik konsept hem zaman tasarrufu sağlamak, hem de maliyetleri düşürmek amacıyla geliştirilmiştir. Hem bulaşık yıkamaya günlük 30 dakika daha az zaman harcarsınız, hem de hepsi bir çırpıda kurutur. Dağ gibi birikmiş bulaşıklar eriyip gider, aynı zamanda daha az personel ve işletim maliyeti sağlanır. Bu giyotin tip bulaşık makinesi ile iş alanınız favori mekanınız halini alacak: Bulaşıkhanede buhar ve ısı birikimi artık tarihe karışıyor. Tüm bunlar, akıllı atık su ısı geri kazanımı ve çöp buharının önlenmesi ile mümkün kılınır. Bulaşık yıkamak hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı!

  Ebatlar

  Ebatlar
  Genişlik735 mm
  Derinlik750 mm
  Yükseklik1575 mm
  Kapak açıldığında yükseklik2190 mm
  Giriş yüksekliği560 mm
  Sepet ebatları500 x 500 mm (650 x 500)
  Performans
  Program süreleri *60 / 90 / 210 s
  Teorik sepet kapasitesi60 / 40 / 17 Sepet/sa
  Pompa motoru1,50 kW / 3,30 A
  Tank hacmi22,0 l
  Durulama suyu miktarı3,0 l/Sepet, değişken
  Tank ısıtma4,00 kW / 10,00 A
  Teknik veriler
  Toplam bağlantı gücü10,0 kW
  Koruma sınıfı
  Koruma sınıfıIP X5

  İki kat büyük kapağının altında 500 x 500 mm ebadında iki sepet için yer bulunur. Ayrıca 505 mm geçiş yüksekliği sayesinde büyük ve hacimli malzemeleri de rahatça alır. Böylece bardak, çatal-bıçak ve bulaşıkların yanı sıra kazan, tava ve tepsi gibi hacimli malzemeleri de hijyenik olarak tertemiz ve pırıl pırıl yıkar.

  Kapağın kullanım şekli, çalışma konforunda ve ergonomide yepyeni bir sayfa açar. Bu da bulaşık yıkamayı kolaylaştırır. M-iClean HXL giyotin tip bulaşık makinesinin iki kat büyük kapağı hafif olmamasına rağmen, oldukça kolay bir şekilde hareket ettirilir. Kapağı açıp kapamak için hafif bir dokunuş yeterlidir. Şaşırtıcı derecede sessiz ve yumuşak bir şekilde hareket eder. Zorlanmadan ve zahmetsizce. Böylece kullanıcılar daha az yorulur, gereksiz müdahaleler olmaz ve sonuç olarak daha basit, kolay ve çok daha hızlıdır. M-iClean HXL giyotin tip bulaşık makinesi, o kadar hızlı çalışır ki program (neredeyse) başlamadan biter! Müşterilerimiz, her vardiyada 30 ile 60 dakika arası zaman tasarrufu elde ettiklerini onaylamaktadır. Ve zaman tasarrufu daha az stres anlamına gelir.

  Kaynakları korumak da, M-iClean HXL'in özelliklerinden biridir. Bu makine, program süresini uzatmadan atık sudan ısı geri kazanımı sağlayarak enerji tasarrufu yapar. Bu enerji tasarrufu o kadar yüksektir ki, yapılan yatırım, çoğu zaman ilk yılın sonunda kendini amorti eder.
  Ortam havasını iyileştirmek için MEIKO AirConcept kullanılır. Bu sistem, atık hava sıcaklığını durulama suyunun ısıtılması için kullanır ve böylece tasarruf sağlar. Ortama salınan buharı da %80 oranında azaltır ve rahat bir çalışma ortamı sağlar.

  Ebatlar

  Meiko Schnitt der M-iClean H
  M-iClean HXL
  Ebatlar
  Genişlik1180 mm
  Derinlik750 mm
  Yükseklik1520 mm
  Kapak açıldığında yükseklik2080 mm
  Giriş yüksekliği505 mm
  Sepet ebatları2 x 500 x 500 mm (540 x 500 mm)
  Performans
  Program süreleri *60 / 90 / 210 s
  Teorik sepet kapasitesi120 / 80 / 34 Körbe/h
  Pompa motoru2x 0,75 kW / 4,60 A
  Tank hacmi54,0 l
  Durulama suyu miktarı4,8 Liter/Spülgang variabel
  Tank ısıtma8,00 kW / 17,00 A
  Teknik veriler
  Toplam bağlantı gücü20,1 kW
  Koruma sınıfı
  Koruma sınıfıIP X5

  * AirConcept ile besleme suyu sıcaklığı maks. 20 °CC
  Ürün serileri ve modelleri, yasal koşullara da bağlı olarak ülkeden ülkeye farklılık göstermektedir. Lütfen yerel satıcınıza başvurun. İşletmenize en uygun makineyi bulmanız konusunda size gerekli yardımı sağlayacaktır.
  Tarih: 03.2017. Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır.