Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Gastronomi için giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean H

  Gastronomi giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean H, hem çalışma performansı ve kullanım konforunda, hem de temizlikte ve tasarrufta yeni standartları belirliyor: Kısaltılmış yıkama süreleri, daha hızlı kurutma, daha düşük personel maliyetleri. Geleceğin bulaşıkhanesine hoş geldiniz.
  Die saubere Lösung

  Gastronomi giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean HM ile dağ gibi birikmiş bulaşıklar eriyip gider: Bu ergonomik bulaşık yıkama teknolojisi, hızlı ve ekonomik çalışma imkanı sağlar. Bu da, beraberinde %80 azaltılmış nem birikimi ve %21'e varan enerji tasarrufu getirir. Bir kolay kullanım ve ekonomi harikası!

  Kapak hafif bir dokunuşla adeta kendiliğinden açılır ve kapanır. Güç uygulanması gerekmez. Gastronomik giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean HM, personel için şimdiye kadar görülmemiş bir konfor ve hafifletilmiş çalışma koşulları sunmakla kalmaz; getirdiği ergonomi ile hem zamandan, hem de maliyetten tasarruf sağlar. Günlük bulaşık yıkama uğraşı 30 dakika daha az vaktinizi alır ve bulaşıklar çok daha hızlı kurutur. "Fanlı kurutma tezgahı" anahtar ifadesi, daha az personel gereksinimi ve operasyonel maliyeti ile birlikte bu makinenin genel konseptini belirler.

  Ebatlar

  M-iClean HM
  Ebatlar
  Genişlik635 mm
  Derinlik750 mm
  Yükseklik1520 mm
  Kapak açıldığında yükseklik2080 mm
  Giriş yüksekliği505 mm
  Sepet ebatları500 x 500 mm (540 x 500)
  Performans
  Program süreleri *60 / 90 / 210 s
  Teorik sepet kapasitesi60 / 40 / 17 Sepet/sa
  Pompa motoru0,75 kW / 4,60 A
  Tank hacmi22,0 l
  Durulama suyu miktarı2,4 l/Sepet, değişken
  Tank ısıtma4,00 kW / 10,00 A
  Teknik veriler
  Toplam bağlantı gücü9,2 kW
  Koruma sınıfı
  Koruma sınıfıIP X5

  Kirli bulaşıklara karşı tam güçte hazır; aynı zamanda son derece kolay kullanımlı ve çevre dostu. Kolaylaştırılmış çalışma rutini, kısaltılmış yıkama süreleri, iyileştirilmiş ortam havası ve ideal durulama ve kurutma sonuçları: M-iClean H serisi gastronomi giyotin tip bulaşık makinesi, bunların hepsini tek bir kapak altında sunar. Hem de nasıl bir kapak bu! 560 mm'lik serbest geçiş yüksekliği ve 650 x 500 mm'ye varan sepet ebatları sayesinde, M-iClean HL serisi gastronomi giyotin tip bulaşık makinesi yıkama konforunu XXL ebadında mümkün kılar.

  Hafif bir dokunuşla açın veya kapatın – Bundan daha kolay olamaz. Hem de çok hızlı. Aynı anda yeni ergonomi konsepti hem zaman tasarrufu hem de maliyetler tasarrufu sağlıyor. Hem günlük yıkama süresi 30 dakika kısalır hem de hepsi bir çırpıda kurur. Dağ gibi birikmiş bulaşıklar eriyip gider, aynı zamanda daha az personel maliyeti ve operasyonel maliyet sağlanır. Bu gastronomi giyotin tip bulaşık makinesi ile iş alanınız favori mekanınız halini alacak: Buhar ve ısı belirgin ölçüde azalır. Tüm bunlar, akıllı atık su ısı geri kazanımı ve buharın önlenmesi ile mümkün kılınır. Bulaşık yıkamak hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı.

  Ebatlar

  Ebatlar
  Genişlik735 mm
  Derinlik750 mm
  Yükseklik1575 mm
  Kapak açıldığında yükseklik2190 mm
  Giriş yüksekliği560 mm
  Sepet ebatları500 x 500 mm (650 x 500)
  Performans
  Program süreleri *60 / 90 / 210 s
  Teorik sepet kapasitesi60 / 40 / 17 Sepet/sa
  Pompa motoru1,50 kW / 3,30 A
  Tank hacmi22,0 l
  Durulama suyu miktarı3,0 l/Sepet, değişken
  Tank ısıtma4,00 kW / 10,00 A
  Teknik veriler
  Toplam bağlantı gücü10,0 kW
  Koruma sınıfı
  Koruma sınıfıIP X5

  Büyük çift kapağının altında 500 x 500 mm ebadında iki sepet için yer bulunur. Ayrıca 505 mm geçiş yüksekliği sayesinde büyük ve hacimli malzemeleri de rahatça alır. Böylece makine, bardaki, çatal-bıçak ve bulaşıkların yanı sıra kazan, tava ve tepsi gibi hacimli malzemeleri de hijyenik olarak tertemiz ve pırıl pırıl yıkar.

  Kapağın kullanım şekli, çalışma konforunda ve ergonomide yepyeni bir sayfa açar. Bu da bulaşık yıkamayı kolaylaştırır. M-iClean HXL giyotin tip bulaşık makinesinin çift kapağı hafif olmamasına rağmen, oldukça kolay bir şekilde hareket ettirilir. Kapağı açıp kapamak için hafif bir dokunuş yeterlidir. Şaşırtıcı derecede sessiz ve yumuşak bir şekilde hareket eder. Zorlanmadan ve zahmetsizce. Böylece kullanıcılar daha az yorulur, gereksiz müdahaleler olmaz ve sonuç olarak daha basit, kolay ve çok daha hızlıdır. M-iClean HXL giyotin tip bulaşık makinesi, o kadar hızlı çalışır ki yıkama süresi (neredeyse) başlamadan biter. Müşterilerimiz, vardiya başına 30 ile 60 dakika arası zaman tasarrufu elde ettiklerini onaylamaktadır. Zaman tasarrufu da daha az stres anlamına gelir.

  Kaynakları korumak da, M-iClean HXL çift sepetli bulaşık makinesinin özelliklerinden biridir. Bu makine, yıkama süresini uzatmadan atık sudan ısı geri kazanımı sağlayarak enerji tasarrufu yapar. Bu enerji tasarrufu o kadar yüksektir ki, atık su ısı geri kazanımına yapılan yatırım, çoğu zaman ilk yılın sonunda kendini amorti eder.

  Ortam havasını iyileştirmek için MEIKO AirConcept kullanılır. Bu sistem, atık hava sıcaklığını durulama suyunun ısıtılması için kullanır ve böylece tasarruf sağlar. Buhar emisyonu %80 oranında azalır ve rahat bir çalışma ortamı sağlanır.

  Ebatlar

  Meiko Schnitt der M-iClean H
  M-iClean HXL
  Ebatlar
  Genişlik1180 mm
  Derinlik750 mm
  Yükseklik1520 mm
  Kapak açıldığında yükseklik2080 mm
  Giriş yüksekliği505 mm
  Sepet ebatları2 x 500 x 500 mm (540 x 500 mm)
  Performans
  Program süreleri *60 / 90 / 210 s
  Teorik sepet kapasitesi120 / 80 / 34 Körbe/h
  Pompa motoru2x 0,75 kW / 4,60 A
  Tank hacmi54,0 l
  Durulama suyu miktarı4,8 Liter/Spülgang variabel
  Tank ısıtma8,00 kW / 17,00 A
  Teknik veriler
  Toplam bağlantı gücü20,1 kW
  Koruma sınıfı
  Koruma sınıfıIP X5

  * AirConcept'te besleme suyu sıcaklığı maksimum 20 °C
  Ürün serileri ve konfigürasyonları, yasal koşullara bağlı olarak ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Ayrıntılar için bizi arayın. İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek en uygun makineyi bulmaktan memnuniyet duyarız.
  Tarih: 03.2017. Teknik değişiklik yapma hakkımız saklıdır.