Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  UPster ® H Ekonomik Bulaşık Makinesi

  Bulaşık yıkamak eğlenceye dönüşüyor

  Ergonomi ve performans

  Rekor sürede üstün yıkama konforu: UPster® H 500, özellikle bulaşıkhanede yüksek iş hacmi söz konusu olduğunda, tam güçle ve en yüksek konforla temizler. Büyük boyutlu veya yüksek yapılı bulaşıklar, yandan kolaylıkla UPster® H 500'e yerleştirilebilir. Sonrasında yalnızca kapağın kulpunu bastırarak kapatmanız yeterlidir: Otomatik program başlatma özelliği, yıkama sürecini derhal harekete geçirir. Bir diğer avantaj: Kapak açıldığında buhar sisi arka tarafa yönlendirilir; bu sayede doğrudan bulaşık personelinin yüzüne vurmaz. Bu kadar konforla çalışmak neredeyse eğlenceye dönüşüyor.

  Konfor seçenekleri:

  • MEIKO AirConcept ile iyileştirilmiş ortam havası
  • MEIKO GiO MODÜL sayesinde kusursuz, pırıl pırıl sonuçlar
  • Yıkama suyunun kolayca tazelenmesi için su değiştirme programı

  İç değerler her şeyden önemlidir

  İyi düzenlenmiş yıkama haznesi

  İşlevsel olarak tasarlanmış, kolayca çıkarılabilir düz elekler alttaki yıkama tankını örter. YENİ! Şimdi ayrıca mavi kullanım konsepti ile!

  Önce güvenlik

  Yüksek temizlik kalitesi, yalnızca dayanıklı teknolojilerle ve en iyi malzemelerle güvence altına alınabilir. Bu noktada, paslanmaz çelikten yıkama ve durulama kolları kullanmayı ve bunları optimize etmeyi gerekli gördük.

  Tertemiz: AktivPlus atık su filtreleme sistemi

  Tank elekleriyle birlikte çalışarak çoklu, optimal yıkama atık suyu filtrelemesi sağlar. Bu, tankta uzun süre temiz su olması ve en yüksek hijyen standartlarında temizlik kalitesi anlamına gelir.