Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  M-iQ Unlimited kasa yıkama makinesi

  Sınır tanımaz! - Yeni M-iQ Unlimited kasa yıkama makinesi, güçlü ve esnek yapısıyla küçük-büyük ne varsa yıkar. Basınçlı yıkama makinesi ile manuel temizlik, ıslak çalışma alanları ve üst üste dizilmiş ıslak sepetler artık tarihe karışıyor.


  M-iQ serisi kasa yıkama makinesi, kelimenin tam anlamıyla sınır tanımaz. Sepetlerin ve kasaların zahmetli temizliği hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılır. Bu anlamda, bir profesyonelin tam olarak ihtiyaç duyduğu makinedir. Sunduğu teknoloji sağlam ve güvenilirdir. Bugüne kadar temizlik, manuel olarak basınçlı yıkama makinesi ile yapılıyordu. Bunun sonucunda çalışma alanları sırılsıklam oluyor, ıslak ve nemli sepetler saatlerce kurumuyordu. MEIKO'nun M-iQ Unlimited kasa yıkama makinesi ile bu problemler tarihe karışıyor.

   

  Makinedeki kanca, taşıma esnasında büyük veya küçük her ebatta sepeti, akıllı konveyör zincirinin halkalarına güvenli bir şekilde sabitler. Bu sayede sarsılma veya kayma olmaz; her çeşitte bulaşık sorunsuz şekilde taşınır. Geleneksel konveyör bantlarının aksine, MEIKO'nun zinciri neredeyse tamamen geçirgen yapıda olup temizliğe katkı sağlar: Güçlü su jetleri, erişilmesi zor köşelerdeki en inatçı kirlere bile ulaşır. Tüm kasa ve sepetler hızlıca temizlenir ve kurutulur.

  Kaynak kullanımının en aza düşürülmesi, bizi MEIKO yapan en önemli unsurdur. M-iQ Unlimited kasa yıkama makinesi, sadece maksimum temizlik değil, aynı zamanda çevreyi ve maliyetleri dikkate alarak minimum tüketim sağlar. Biz bunu, sonsuz bulaşık yıkama konforu için sınırsız bulaşık yıkama deneyimi olarak tanımlıyoruz.
   

  Ebatlar

  Teknik veriler, M-iQ Unlimited

  S
  M
  L
  XL
  Performans
  Maks. sepet kapasitesi * (600 x 400 mm sepetler)260 sepet/sa350 sepet/sa550 sepet/sa670 sepet/sa
  Durulama suyu miktarı230 l/sa210 l/sa250 l/sa260 l/sa
  Teknik veriler
  Elektrik tüketimi (ortalama)34 kW33 kW44 kW51 kW
  Ebatlar
  Makine uzunluğu3.700 mm5.300 mm8.100 mm8.100 mm

   

  500 x 500 mm ve 600 x 400 mm ebatlarındaki taşıma sepetleri için.
  * istenilen kurutma sonucu, sepet kapasitesini etkiler
  ** makine performansına bağlıdır