Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  UPster K – Konveyörlü bulaşık makinesi

  UPster® K serisi konveyörlü bulaşık makinesi: Verimli yıkama gücü, konforlu kullanım, en üst düzey esneklik ve optimum fiyat-performans dengesi.
  Die UPster K Spülmaschine

  Daha fazla zaman kaybetmeyin. Hemen kullanmaya başlayın.

  0
  sepet/saat UPster K-S 160
  0
  sepet/saat UPster K-S 200
  0
  sepet/saat UPster K-M 250
  0
  sepet/saat UPster K-M 280

  İhtiyacınız farkı yaratır: Bir UPster K makine değil, sizin UPster K makineniz!

  UPster ® K konveyörlü bulaşık makineleri: Minimum yer ihtiyacıyla maksimum temizlik kalitesi. Farklı uzunluk seçenekleri, ihtiyacınız için en uygun kapasiteyi sağlar. Etkin ısı geri kazanımı sayesinde optimum hava kalitesine sahip olursunuz ve atık hava bağlantısına gerek kalmaz. Yenilikçi ve kolay anlaşılır dokunmatik cam ekranla ergonomik kullanım ve kolay makine temizliği için mavi kullanım konsepti, daha fazla konfor sağlar.

  UPster K, yeni nesil müşterilerimiz gibi esnek.

  Bizi arayın

  Yüksek malzemeler için rahat geçiş

  Yüksek tepsiler, büyük tencereler bu makine için sorun değil. UPster K, 508 mm maksimum geçiş yüksekliği ile kendi sınıfında yeni standartlar belirler ve büyük malzemeleri adeta "yutar". Sonuç: Mükemmel temizlik ve kusursuz hijyen.

  Referans hikayeye git

  Atık hava bağlantısı olmadan optimum hava kalitesi

  Muftaklar çoğu zaman sıcaktır – MEIKO teknolojisi ile ortam serin kalır. UPster K entegre ısı geri kazanım sistemine sahiptir. Sistem, su ve enerji gibi değerli kaynakları korur, verimliliği maksimuma çıkarır. Ayrıca mutfakta ilave sıcaklık oluşmasını önlediği için çalışanları memnun eder. UPster K, ortamda uygun havalandırma ve hava tahliyesi olduğunda, ilave hava çıkışı gerektirmez, böylece normalde ayrı olan atık hava bağlantısı maliyeti oluşmaz. Sonuç olarak yıkamanın çevreye olan etkisini en aza indirirken, yatırım getirisi ve kullanım kolaylığı da diğer olumlu özelliklerindendir. UPSter K ince hesap yapanlar için mükemmel bir seçimdir.

  Mavi – kullanıcı dostu operasyonun rengi

  Sezgisel ve tüm dünyada anlaşılır

  MEIKO, müdahale edilebilir tüm parçaları ve bileşenleri, dikkat çekici bir maviyle işaretlemiştir – bu sezgisel ve tüm dünyada anlaşılır bir kullanım konseptidir. Yazılar ve uzun kullanım kılavuzları olmadığından kullanıcıların hayatı kolaylaşır.

  Insan ve makine arasındaki ilişkiyi

  MEIKO bu konseptle, insan ve makine arasındaki ilişkiyi en kolay ve verimli yoldan kurar. Böylece harika bir ekip çalışması ile profesyonel sonuçlara en keyifli yoldan ulaşmak mümkün olur.

  Gewerbespuelmaschine von MEIKO im Hotel Ritter
  Ödüller
  Her yerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyansta, serviste ve bulaşık makinesinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz çalışıp geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edelim. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere...

  Teklif iste

  Tophotel StarAward 2016

  Sizin ihtiyaçlarınız - Sizin UPster K makineniz

  Özel gereksinimleriniz için her zaman en iyisine sahip olun: İster düz çıkış tezgahlı basit yıkama sistemleri, ister merdaneli köşe konveyörler veya akıllıca tasarlanmış bulaşık yıkama merkezleri olsun, UPster K ile her şey mümkündür. Size özel danışmanlık sunarız ve sizinle birlikte bulaşıkhaneniz için hem ergonomik hem de ekonomik olan en iyi çözümleri geliştiririz.

  Bizi arayın