Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Yeni gastronomi tipi bulaşık makinesi: M-iClean U

  İnanılmaz hızda yıkama ve kurutma

  Harika bir yıkama süresi ile başlangıç çizgisinde

  Yeni nesil M-iClean U gastronomi tipi bulaşık makineleri, kullanıcılara yenilikçi bulaşık yıkama teknolojisinin tüm yelpazesini sunar. İsminin yanı sıra, sezgisel kullanım konsepti ve akıllı kendi kendini denetleme teknolojisi gibi özellikleri, optimize edilmiş tasarımda aynı şekilde korunmuş durumdadır. Geri kalan birçok şey ise yeni. GiO MODÜL ve şebekeden ayırmaya yönelik bileşenler mi dediniz? Elbette; ancak bu kez makineye entegre edilmiş olarak! En iyi kurulum ve bakım süreleri için. Isı geri kazanımı mı dediniz? Şüphesiz; hem de yeni bir teknoloji, yeni ismi ComfortAir ve birçok avantajla birlikte: %80'e varan oranlarda azaltılmış buhar*, %21'e varan oranlarda azaltılmış işletme giderleri*, ve inanılmaz seviyede kurutma sonuçları: Bunların tümü, rekor sürede sunuluyor. Hem de önceki modele kıyasla 30 saniye daha hızlı bir şekilde*.

  Hangi sepet seçenekleri mevcut?

  0
  Uzun bira bardakları
  0
  Çatal-bıçak takımları
  0
  Büyük tabaklar
  0
  Yemekhane tepsisi

  İhtiyaçlarınıza uygun bir M-iClean U mutlaka vardır
  Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

  Ayrıntılı bilgi için görüşme talep edin

  Gastronomi tipi bulaşık makinesi M-iClean U ile
  gerçek profesyoneller için ışıl ışıl parıldayan bulaşık sonuçları

  Daha verimli, daha iyi, daha hızlı:

  Yeni ComfortAir ısı geri kazanımı

  W nowej zmywarce gastronomicznej M-iClean U również skoncentrowaliśmy się na systemie odzysku ciepła. Duża powierzchnia ze stali nierdzewnej w połączeniu z doprowadzaną, świeżą wodą zapewnia optymalne chłodzenie ścian zmywarki. Powstający w ten sposób efekt kondensacji oznacza wiele korzyści:

  • Daha hızlı: Önceki modele kıyasla yıkama başına 30 saniyelik zaman tasarrufu*
  • Daha sürdürülebilir: %21'e varan enerji tasarrufu*
  • Daha ergonomik: Gözle görülebilir buhar olmaksızın %80'e varan buhar azaltımı*
  • Daha kuru: Artık nem miktarında tabaklar için %98'e* ve bardaklar için %75'e* varan azalma sayesinde
  Yeni ComfortAir ısı geri kazanımı

  * Tüm veriler, maksimum değerler olarak gösterilmiş ve ComfortAir ısı geri kazanımı kullanımıyla elde edilen tasarruflarla bağlantılı olarak sağlanmıştır.

  Tepeden tırnağa ekonomik!

  Şebekeden ayırmaya yönelik tüm bileşenler ve GiO MODÜL, artık gastronomi tipi bulaşık makinesine entegre edilmiş durumdadır. Bu sayede yer ihtiyacı azaltılır; ön kurulum ve dönüştürmeye yönelik önlemler kolayca hayata geçirilir. Böylece zamandan, kurulum ve bakım giderlerinden tasarruf sağlanır.

  Ancak bu kadar kolay olabilirdi

  Rahatça çıkarılır, kolayca temizlenir: MEIKO'nun mavi kullanım konseptiyle belirsizlikler ortadan kalkar. Makinenin aydınlatmalı iç kısmındaki tüm mavi renkli parçalar, kullanım personeli tarafından kolayca çıkarılıp temizlenebilir.

  Şimdi bir teklif isteyin

  Her şey, her zaman kontrol altında

  Akıllı sensör denetimi, yıkama sisteminin ve filtrenin güvenilir bir şekilde kontrolünü sağlar. Parçalar yerlerine doğru yerleştirilmiş mi? Yıkama kolu dönüyor mu? M-iClean U, her zaman her şeyden haberdar durumdadır.

  Temiz bir çözüm

  M-iClean U gastronomi tipi bulaşık makinesinin filtresi, kirleri mükemmel bir şekilde uzaklaştırarak deterjan ve temiz su tüketimini önemli ölçüde azaltır. Yıkama programları, temizlik ve ekonomi arasında optimum dengeyi sağlamak üzere kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu, "yeşil temizlik" anlamına gelir ve mükemmel sonuçlar sunar.

  Akıllı teknolojiyle maksimum tasarruf

  Hayat, ince ayrıntılardan ibarettir ve M-iClean U U'nun akıllı enerji kontrol sistemi de buna uygun şekilde çalışır: Sistem, çalışmaya ara verildiğinde, fonksiyonları kademeli olarak bekleme moduna geçirir. Bu nedenle M-iClean U, tek bir bekleme modu yerine kademeli bekleme modlarına sahiptir. Bu, akıllı bir iyileştirme olup günlük çalışma rutininde daha düşük enerji tüketimi getirir.

  M-iClean U Filter
  Göz açıp kapayıncaya kadar tertemiz

  M-iClean U'nun paslanmaz çelik kombine yıkama ve durulama kolu, bu iki fonksiyonu başarılı bir şekilde bir araya getirir.
  Avantajlar kendini ilk bakışta belli ediyor:
  - Kolların birbirini engelleme riski yoktur
  - Uzun ömürlü, dayanıklı premium malzeme
  - Kolay temizleme imkanı
  Bir yıkama sistemi bundan daha kaliteli, verimli ve estetik olamazdı!

  İkisi bir arada

  M-iClean U'nun filtresi, olağanüstü kir uzaklaştırma ve kolay temizleme özellikleriyle öne çıkar. Mavi renk, kullanıcıya şu mesajı verir: "Ben MEIKO'nun mavi kullanım konseptinin bir parçasıyım; beni çıkarabilir, temizleyebilir ve tekrar yerime yerleştirebilirsiniz." Tek bir el hareketiyle ve M-iClean U'nun otomatik denetimi sayesinde hatasızlık tamamen güvence altına alınmış olarak.


  Bluetooth

  M-iClean bulaşık makinesinin bluetooth arayüzü, servis verilerini kolayca aktarır ve bu sayede maksimum kullanılabilirlik sağlar. Böylece M-iClean U, asıl görevine odaklanarak yıkar ve yıkar ve yıkar ...

  Bergsee Titisee
  Ödüller ve takdir belgeleri
  Her boyutta 5 yıldız kalitesi: Ambiyansta, serviste ve bulaşık makinesinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz de titizlikle çalışıp, işimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor olacağız. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere!

  Teklif iste

  Kitchen Innovations Award
  H&D Award 2015
  Tophotel-StarAward-2015 silber
  KuecheAward 2015
  Top Hotel-Star Award Gold