Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  M-iClean U – Tezgahaltı bulaşık makineleri

  Gastronomide standartları belirleyen yıldızımız

  Son derece çok yönlü

  M-iClean U, yenilikçi bulaşık yıkama teknolojisinin tüm yelpazesiyle donatılmıştır: sezgisel kullanım konsepti, optimum tüketim değerlerine sahip verimli yıkama ve akıllı izleme teknolojisi sayesinde güvenli fonksiyon kontrolü. Ve daha da iyisi: M-iClean U çok yönlü ve esnek özellikleriyle her ihtiyaç için en üst düzeyde yıkama deneyimi sunar.

   

  Hangi sepet seçenekleri mevcut?

  0
  Uzun bira bardağı
  0
  Çatal-bıçak
  0
  Büyük tabak
  0
  Yemekhane tepsisi

  İhtiyaçlarınıza uygun bir M-iClean U mutlaka vardır -
  size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

   

   

  Randevu alın

   

  Daha kolay olamazdı

  Rahat çıkarılır, kolay temizlenir: MEIKO'nun mavi kullanım konseptiyle belirsizlikler olmaz. Makinenin aydınlatmalı iç kısmındaki mavi renkli tüm parçalar, kullanıcı personel tarafından kolayca sökülüp temizlenebilir.

   

  Randevu alın

  Her şey, her zaman kontrol altında

  Akıllı sensör denetimi, yıkama sisteminin ve filtrenin güvenilir bir şekilde kontrolünü sağlar. Parçalar yerlerine doğru yerleştirilmiş mi? Yıkama kolu dönüyor mu? M-iClean U, her zaman her şeyi bilir.

  Temiz bir çözüm

  M-iClean U'nun filtresi, kirleri mükemmel bir şekilde uzaklaştırarak deterjan ve temiz su tüketimini önemli ölçüde azaltır.
  Yıkama programları, temizlik ve ekonomi arasında optimum dengeyi sağlamak üzere kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu 'yeşil temizliktir' ve sonuçları da mükemmeldir.

  En büyük tasarrufu zeka sağlar

  Hayat, nüanslardan oluşur ve M-iClean U'nun akıllı enerji kontrol sistemi de bu şekilde çalışır. Sistem, çalışmaya ara verildiğinde, fonksiyonları kademeli olarak bekleme moduna geçirir.
  Bu nedenle M-iClean U, tek bir bekleme modu yerine kademeli bekleme modlarına sahiptir. Bu akıllı bir ilerlemedir ve beraberinde daha düşük enerji tüketimi getirir.

  M-iClean U Filter
  Anında temiz

  M-iClean U'nun paslanmaz çelik kombine yıkama ve durulama kolu, bu iki fonksiyonu başarılı bir şekilde bir araya getirir.
  Kombine sistemin faydaları:

  - Kolların birbirini engelleme riski yoktur
  - Uzun ömürlü, sağlam malzemeden üretilmiştir
  - Temizlemesi çok kolaydır

  Bir yıkama sistemi daha kaliteli, daha verimli ve daha estetik olamazdı!

  İkisi bir arada

  M-iClean U filtresi, olağanüstü kir uzaklaştırma ve kolay temizleme özellikleriyle öne çıkar. Mavi rengiyle kullanıcıya şunu söyler:
  "Ben MEIKO'nun mavi kullanım konseptinin bir parçasıyım; beni çıkarabilir, temizleyebilir ve tekrar yerime yerleştirebilirsiniz. Tek bir hareketle ve M-iClean U'nun otomatik denetimi sayesinde hatasız."

  Bergsee Titisee
  Teklif iste
  Her yerde 5 yıldız kalitesi: Ambiyansta, serviste ve bulaşık makinesinde.

  Kendimizi övmek yerine, teknolojimizin başkaları tarafından eleştirel bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini tercih ederiz. Aldığımız ödüllerin listesi oldukça uzundur. Siz listeyi incelerken, biz çalışıp geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edelim. Bir sonraki ödülde görüşmek üzere...

  Teklif iste

  Kitchen Innovations Award
  H&D Award 2015
  Tophotel-StarAward-2015 silber
  KuecheAward 2015
  Top Hotel-Star Award Gold